Įspėjimas vairuotojams: Senamiestyje pakeista eismo tvarka – Kas vyksta Kaune

Įspėjimas vairuotojams: Senamiestyje pakeista eismo tvarka

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Šią savaitę prasidėjo paruošiamieji Kauno pilies žiedinės sankryžos rekonstrukcijos darbai, o vairuotojai jau dalijasi ir Senamiestyje įvesta nauja eismo tvarka. Kai kuriose gatvėse vienkryptis transporto srautų organizavimas pakeistas į dvipusį, o kitose automobilių eismas apribotas.

„Kas vyksta Kaune“ grupėje ketvirtadienio naktį vairuotojai raginti būti atidūs, mat senojoje miesto dalyje pakeista eismo tvarka. Visų pirma, Šv. Gertrūdos gatvės atkarpa tarp Jonavos ir M. Daukšos gatvių leidžiama važiuoti abiem kryptimis, kai anksčiau transportas galėjo judėti tik link Šaulių gatvės sankryžos.

Ties posūkiu į M. Daukšos gatvę iš Šv. Gertrūdos taip pat pastatytas kelio ženklas „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“, tad čia gali važiuoti tik mopedai, motociklai be priekabų, maršrutinis, aptarnaujantis transportas bei skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ pažymėti automobiliai.

Taip pat apie vienpusio eismo pabaigą nurodantis ženklas atsirado M. Daukšos ir Jonavos gatvių sankryžoje, nors sumaištį dar gali kelti tik kairėn judėti leidžianti rodyklė. Šis ženklinimo konfliktas, galimas daiktas, jau išspręstas.

Šie pakeitimai įvesti dėl gegužės 17 d. pradedamos kapitalinės Kauno pilies žiedo rekonstrukcijos. Vykdant darbus, eismas sankryža ir P. Vileišio tiltu bus visiškai sustabdytas, keisis ir viešojo transporto maršrutai.

Eismo ribojimai rekonstrukcijos metu / Kaunas.lt nuotr.

Kelininkai remontuos P. Vileišio tilto deformacines siūles, atnaujins Kauno pilies žiedo, Šauklių bei Šv. Gertrūdos gatvių važiuojamąsias dalis ir šaligatvius, taip pat numatyta keisti kontaktinį troleibusų tinklą.

Kauno pilies žiedo rekonstrukcija

Paruošiamieji darbai prasidėjo jau pirmadienį, spūstys nuo savaitės pradžios formavosi uždarius Šauklių gatvės vidurį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.