Netylančios kalbos dėl Kaune vyksiančio „SEL“ koncerto: stadiono vadovas pateikė atsaką – Kas vyksta Kaune

Netylančios kalbos dėl Kaune vyksiančio „SEL“ koncerto: stadiono vadovas pateikė atsaką

delfi.lt 2023/05/15 21:10
Egidijus Dragūnas / Indrė PIX nuotr.

Nors į Kauno Dariaus ir Girėno stadione vyksiantį „SEL“ koncertą jau parduota daugiau nei 10 tūkst. bilietų, iki šiol netyla kalbos dėl stadiono vadovų moralės. Ne kartą klausus, kodėl jie įsileidžia prieštaringai apie karą Ukrainoje pasisakiusį dainininką, ir negavus atsakymo, „Startas“ vadovas Mantas Raila pateikė komentarą.

Naujienų portalui lrt.lt M. Raila sakė, kad šį žmogų pažįstam daug metų, tad dažnai iš jo sulaukiame išlendančių skandalų.

„Bet niekas turbūt nepaneigs, kad atlikėjas yra talentingas, geba surinkti masę žmonių. Manau, kad ta klaida ar kažkoks ne toks žodis, kurį jis pasakė, yra kvailas ir jį tai graužia“, – minėtajam naujienų portalui sakė „Startas“ vadovas.

Egidijus Dragūnas / Organizatorių nuotr.

Jis taip pat paminėjo, kad koncertas bus dedikuotas Ukrainai, o patį „SEL“ šou apšildys ukrainiečių grupė, bus renkama parama.

„Kodėl gi ne“, – lrt.lt sakė M. Raila.

Delfi primena, kad apie savo koncertą Dariaus ir Girėno stadione Egidijus Dragūnas pasidalino prieš daugiau nei savaitę.

„Šiemet vis tik nusprendėme nerengti jau tradiciniais tapusių koncertų Vilniuje, Klaipėdoje ar Šiauliuose, darysime vieną, bet wow. Tai leidžia mums susikoncentruoti į vieną renginį ir visas jėgas skirti tik jam. Ir tai yra dar viena priežastis šio šou nepraleisti.

Arenas mes jau rinkome, o tai bus visiškai kitas lygmuo, nes Kauno Dariaus ir Girėno stadionas talpina net tris arenas. Tai ketina būti ir pirmasis koncertas ten, todėl šis momentas – istorinis“, – pranešime spaudai sakė „SEL“.

Kaip jau buvo pranešta anksčiau, bilietų pardavimai į „SEL“ šou Kaune mušė rekordus – vos per porą dienų nuo koncerto paskelbimo, į jį buvo parduota daugiau nei 10 tūkstančių bilietų.

Lrytas.lt / J. Stacevičiaus nuotr.

Tiesa, tai bus vienintelis „SEL“ koncertas šiais metais Lietuvoje, tačiau E. Dragūnas ketina surengti grupės pasirodymus užsienio lietuviams Čikagoje, Niujorke, Osle, Dubline bei Londone.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA