Kaunas sugalvojo pačirškinti Vilnių: reklamą įtaisė griaunamo stadiono vietoje – Kas vyksta Kaune

Kaunas sugalvojo pačirškinti Vilnių: reklamą įtaisė griaunamo stadiono vietoje

Sekmadienį LFF taurės finalu ruošiantis atidaryti rekonstruotą Dariaus ir Girėno stadioną, sostinės reklaminiame stende sužibo išmoningas „kelio ženklas“. Reklamai vieta parinkta ne atsitiktinė – į Kauną kreipia prie griaunamo Vilniaus nacionalinio stadiono.

Reklama antradienį paskelbta ACM stende šalia taip ir nepastatyto nacionalinio stadiono, Vilniaus „Akropolio“ prieigose. Stende švyti Dariaus ir Girėno stadiono nuotrauka bei užrašas, nurodantis stadioną esant už 103 km.

Primename, kad stadiono atidarymas visuomenei įvyks spalio 16 d. – sekmadienį čia LFF taurės finale susitiks Vilniaus „Žalgiris“ ir Kauno rajono „Hegelmann Litauen“. Taip pat vyks šventinis koncertas, į Dariaus ir Girėno stadioną veš specialus viešasis transportas.

Daugiau apie atidarymo renginį skaitykite čia.

Kaip skelbta anksčiau, stadiono statybai prireikė 11 tūkst. kub. m monolitinio gelžbetonio, 3,5 tūkst. kub. m surenkamų gelžbetonio gaminių ir apie 1,5 tūkst. t metalo konstrukcijų. Po hibridine žalia veja išvedžiota 33 km šildymo vamzdelių, įrengtos šildomos kėdės komandų atstovams, lengvaatlečiams skirti bėgimo takai, disko ir kūjo metimo sektoriai bei šuolio rungčių įrenginiai.

15 tūkst. vietų tribūnas dengia stogas, o per koncertus stadionas talpins iki 30 tūkst. žmonių. Rezultatams ir transliacijoms sumontuoti du didžiuliai ekranai, tamsiuoju paros metu renginius apšvies daugiau kaip 400 prožektorių ir šviestuvų. Viduje – nauji persirengimo kambariai, spaudos konferencijų salė, įstiklintos VIP tribūnos, studija TV transliacijoms ir kitos šiuolaikiškos erdvės.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA