Kaunas pristato naujovę ir į stadiono atidarymą ragina vykti viešuoju transportu – Kas vyksta Kaune

Kaunas pristato naujovę ir į stadiono atidarymą ragina vykti viešuoju transportu

Dariaus ir Girėno stadionas
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Iki Dariaus ir Girėno stadiono atidarymo – mažiau nei savaitė. Šventės svečiai raginami iš anksto planuotis kelionę viešuoju transportu. Kaunas pristato naujovę: į renginio bilieto kainą įskaičiuotas važiavimas miesto autobusais ir troleibusais. Jie tądien mieste kursuos gerokai intensyviau. Be to, sekmadienio popietę Stadiono link, į Sporto gatvės stotelę veš ir trys nauji maršrutai. Nuosaviems automobiliams numatytos parkavimo vietos miesto centre. Įvažiavimas į Perkūno alėją bus griežtai apribotas.

Greitas ir patogus susisiekimas

Spalio 16-ąją atidarymo šventė Dariaus ir Girėno stadione prasidės 17 valandą. Organizatoriai prognozuoja sausakimšas žiūrovų tribūnas – išpirkti beveik visi bilietai. Durys į atidarymą atveriamos prieš pusantros valandos, nuo 15.30 val., rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Svarbu žinoti, kad visi įsigyti bilietai į stadiono atidarymą žiūrovams tuo pačiu suteikia galimybę tądien nemokamai vykti miesto viešuoju transportu. Į Sporto g. stoteles kursuos 34G, 37, 38, 40, 43 ir 67 maršrutų autobusai bei 4 troleibusas. Po šventės iš Sporto gatvės stotelės važiuos ir 5 numeriu pažymėtas troleibusas.

Į renginio vietą ir iš jos taip pat važiuos trys papildomi maršrutai: „Stadionas 1″ autobusai vyks Šilainių kryptimi, „Stadionas 2″ – pro Eigulius ir Kalniečius, o „Stadionas 3″ drieksis pro Dainavos ir Gričiupio mikrorajonus.

Atvykismas į Dariaus ir Girėno stadiono atidarymą / Kaunas.lt nuotr.

Parkavimas – miesto centre

Važiuosiantieji nuosavu transportu raginami naudotis Autobusų stoties (Vytauto pr. 24) ir Vienybės aikštės (Vienybės a. 1, įvažiavimas iš V. Putvinskio gatvės) požeminėmis parkavimo vietomis, taip pat Kauno „Akropolio” (Karaliaus Mindaugo pr. 49) aikštele. Palikti automobilius bus galima ir Tunelio gatvėje ties tvarkomu Dainų slėniu, o į kalną pakilti naujaisiais Ąžuolyno laiptais.

Atvykus prie stadiono, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į bilietuose pažymėtus sektorius: į A ir B patenkama pro įėjimą ties S. Dariaus ir S. Girėno paminklu, nuo Ąžuolyno parko pusės. Įėjimai į C ir D sektorius numatyti šalia Sporto halės.

Dėl kapitalinių remonto darbų šiuo metu uždarytas eismas Radvilėnų plento atkarpoje nuo Zoologijos sodo iki Tunelio gatvės. Pėsčiomis nepavyks praeiti ir per tvarkomą Dainų slėnį. Tačiau į renginį patogiai ves atnaujinti Ąžuolyno, Vytauto parko ir Parodos kalno takai.

Automobilių įvažiavimas į Perkūno alėją per renginį bus griežtai apribotas. Išimtis numatyta tik vietos gyventojams, turintiems dokumentą apie tikslią savo gyvenamąją vietą.

Finalinė kova ir šou programa

Spalio 16-ąją šventę atidarys Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės. Jose dėl trofėjaus susikaus Vilniaus „Žalgirio” ir Kauno rajono „Hegelmann” ekipos.

Po rungtynių žiūrovus neišsiskirstyti kvies vakarinė šou programa. Sportininkų lauks iškilminga apdovanojimų ceremonija, o visų susirinkusiųjų tribūnose – šventinis koncertas.

Daugiatūkstantinę publiką pasveikins Marijonas Mikutavičius, Jovani, Justinas Jarutis, Jessica Shy, „The Roop”, Leon Somov, Saulius Prūsaitis ir Iglė, Vidas Bareikis, „8 kambarys” bei „Ritmas kitaip”.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA