Į Lietuvos kelius išriedės dar 10 nežymėtų policijos automobilių – Kas vyksta Kaune

Į Lietuvos kelius išriedės dar 10 nežymėtų policijos automobilių

Policijos autoparką papildė 10 nežymėtų „Kia Ceed“ / Lietuvos policijos nuotr.

Pažeidėjus Lietuvos policija gaudys naujais nežymėtais automobiliais. Kas mėnesį apie vis atnaujinamą autoparką pranešantys pareigūnai informuoja – važinės ir naujaisiais „Kia Ceed“.

„Mūsų automobilių parką papildė dar 10 naujų, nežymėtų „Kia Ceed“ automobilių“, – socialiniame tinkle „Facebook“ trečiadienį pranešė Lietuvos policija.

Įraše išdėstyta ir trumpa automobilių charakteristika – 1,5 turbobenzinas, 160 AG, automatai, hečbekai, LED žibintai, klimato kontrolė. Taip pat įrengti paslėpti švyturėliai, garsinė signalizacija-sirena, vaizdo garso ir duomenų perdavimo įranga.

Policijos automobilių parką sudaro apie 1700 tarnybinių automobilių. „Kasmet mūsų skiriamos lėšos parko atnaujinimui realiai yra daugiau nei dvigubai mažesnės nei esantis poreikis“, – teigia policijos atstovai.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad lapkričio 23 dieną pranešta, jog į Lietuvos kelius išriedės 10 nežymėtų „Renault Megane“ automobilių.

Apie tai, kad policijos autoparką netrukus papildys nauji automobiliai Lietuvos policija užsiminė spalio pradžioje, socialiniuose tinkluose pradėjus sklisti informacijai apie galimai naują nežymėtą 5 serijos „BMW“ policijos automobilį.

Tiesa, spalį Lietuvos Kelių policijos tarnyba (LKPT) iš elektromobilių pardavėjo „eDOW“ pasiskolino ir elektrinį „Tesla Model 3“. Visgi per mėnesį laiko patikrinę, kaip šis automobilis tinka tarnybai, „Tesla Model 3“ buvo grąžintas pardavėjui atgal. Pareigūnai neslėpė, kad nors važinėtis elektra pigiau, kilo ir iššūkių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
VERSLAS
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA