Fiksuoja kaunietis: „Bolt“ paspirtukus parkuoja ir Nemune – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja kaunietis: „Bolt“ paspirtukus parkuoja ir Nemune

"Kas vyksta Kaune" grupės nuotr.

Saulėta sekmadienio popiete pasidžiaugti ir Nemuno krantine su šeima nusprendęs pasivaikščioti Kaunietis upėje pamatė kiek neįprastą vaizdą. Nemune priparkuotas žaliasis „Bolt“ paspirtukas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo kaunietis Audrius, paspirtukas sekmadienio popietę pastebėtas Nemuno krantinėje, Karaliaus Mindaugo prospekte.

„Vaikščiojom su šeima ir užmačiau. Pagalvojau pasidalinsiu, kažkam tai yra minusas“, – komentavo nuotrauka paviešinęs vyras.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad neeilinis „Bolt“ paspirtuko parkavimo būdas užfiksuotas ir penktadienį, gegužės 28 dieną. Tąkart paspirtukas rastas viename iš Vilijampolės šiukšlių konteinerių.

Kaip po įvykio teigė pavežėjimo paslaugų bendrovės „Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius, pagundų, gadinti paspirtukus kyla, tačiau ryškios tendencijos, kad paspirtukai būtų sugadinami dažniau, nepastebima. Visgi, A, Pacevičius pripažįsta, vandalizmo atveju bendradarbiaujama ir su policija.

„Dėl reagavimo, tai dabar ir policija gana aktyviai prižiūri. Jeigu pradžioje tai buvo naujas dalykas, žmonės buvo pasimetę, nežinojo, kaip elgtis, dabar, kai yra akivaizdūs vandalizmo atvejai, bendradarbiaujame su policija. Miestuose yra kameros, patys paspirtukai turi gerus daviklius. Yra pakankamai duomenų pabandyti nustatyti, kas sukėlė žalą“, – komentavo A. Pacevičius.

Anot jo, bene primityviausias ir pagrindinis vandalizmas – kai žmonės neaišku dėl ko apimti emocijų suspardo paspirtukus, juos apgadina kaip suoliukus ar šiukšlių dėžes viešosiose erdvėse.

„Taip pat pasitaiko, kad bando tą turtą pasisavinti, jį išardyti ar kaip nors panaudoti. Būna ir komiškų situacijų, tarkime, policija važiuoja, o žmogus pakelėj varosi du paspirtukus, kurie turi GPS siųstuvus. Praktiškai patys išsiduoda“, – kalbėjo „Bolt“ vadovas Lietuvoje.

A. Pacevičiaus žiniomis, Kaune šiuo metu yra apie 500 elektrinių paspirtukų, tikslus skaičius kasdien kinta priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų veiksnių. Paslauga teikti pradėta 2019-ųjų vasaros pabaigoje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA