Kaunietis: į Kleboniškį atvažiavę policininkai sugadino vaikams visą šventę – Kas vyksta Kaune

Kaunietis: į Kleboniškį atvažiavę policininkai sugadino vaikams visą šventę

Sekmadienio popietę ant snieguotų kalnų toliau šėlstant mažiems ir dideliems, vienas vyras užfiksavo policijos vykdomas prevencines priemones. Anot kandaus kauniečio, prie Kleboniškio miško atvykę pareigūnai sugadino vaikams šventę, nors per garsiakalbius tik priminė nesibūriuoti.

„Sugadino vaikams šventę visą atvažiavę pareigūnai, ot, kokie žulikai. Ir kažką per garsiakalbį burba, bet nieko nesigirdi. Gąsdina su koronos testais“, – su lengva pašaipa komentavo vyras.

Socialiniame tinkle patalpintame vaizdo įraše matyti ties užvažiavimu ant Kleboniškio tilto su įjungtais švyturėliais stoviniuojantis policijos ekipažas.

Tiesa, jokių garsinių įspėjimų iš pareigūnų filmuojant kauniečiui negirdėti, tuo metu vaikai toliau krykštaudami rogutėmis lekia nuo kalno ir į įstatymo sargus, rodosi, per daug nekreipia dėmesio.

Kaip šeštadienį skelbė Policijos departamentas, pareigūnams vakar ne kartą teko vykti perspėti žmonių, kad jie laikytųsi reikalavimų, o piktybiškai juos ignoruojantiems – pradėti administracines teisenas.

„Puikiai suprantame, kad žmonės, o ypač vaikai, pasiilgo sniego, oro sąlygos labai palankios mėgautis žiemos malonumais. Tačiau primename, kad ir būnant lauke būtina elgtis atsakingai. Prašome rinktis tokias vietas, kuriose nėra daug žmonių, nepamiršti dėvėti apsaugos kaukių ir laikytis saugaus atstumo. Saugokite save ir savo šeimos narius“, – į žmones kreipėsi policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Policijos įstaigoms šiandien nurodyta dar daugiau dėmesio skirti viešųjų vietų kontrolei, esant būtinybei – tam skirti dalį pajėgų, kurios buvo numatytos kontroliuoti judėjimą tarp savivaldybių.

Kauniečiai mėgaujasi žiemos pramogomis

Tuo metu Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis informavo, kad užtikrinant judėjimo apribojimų reikalavimus, šeštadienį patikros postuose apgręžta beveik 1,5 tūkst. automobilių, dėl karantino reikalavimų pažeidimų nubaustas 341 žmogus.

Pasak jo, iš nubaustųjų dėl karantino pažeidimų, 141 žmogus drausmintas būtent dėl judėjimo reikalavimų nevykdymo. „Kiti daugiausiai, tai daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktai, būriavimasis viešoje vietoje ir kaukių dėvėjimo pažeidimai. Šiuos tris sudėjus apie 200 gaunasi“, – sakė R. Matonis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA