Per Velykas užfiksavo vaizdą Kaune: kada paskutinį kartą matėte tokį greitkelį? – Kas vyksta Kaune

Per Velykas užfiksavo vaizdą Kaune: kada paskutinį kartą matėte tokį greitkelį?

Stopkadras

Nuo penktadienio vakaro šalyje apribojus automobilių judėjimą, pagrindiniai šalies keliai savaitgalį ištuštėjo. Kaunietis fotografas Vladas Dobrovolskis pakeliui į Kleboniškio mišką Velykų sekmadienį užfiksavo neįprastą vaizdą – Islandijos plentu pravažiavo vos vienas kitas automobilis.

„Kada paskutinį kartą matėte tokį greitkelį?“ – savo „Facebook“ paskyroje sekmadienio rytą sveikindamas draugus su šv. Velykomis klausė V. Dobrovolskis.

Tuštutėlis A1 kelias nufilmuotas nuo senojo pėsčiųjų tilto, vedančio į Kleboniškio mišką. Iš abiejų pusių magistralėje nematyti nė vieno automobilio, tik baigiantis vaizdo įrašui tolumoje pasirodo pora transporto priemonių.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad nuo balandžio 10 d., 20 val., iki balandžio 13 d., 20 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnų aptarnaujamoje teritorijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, bus ribojami įvažiavimai į savivaldybes.

Kauno mieste, besiribojančiame su žiedine Kauno rajono savivaldybe, įrengti 24 postai. Jonavos rajone atsirado 7, Kėdainių rajone – 7, Kaišiadorių rajone – 5 postai. Visoje Kauno apskrityje įrengtos 43 vietos, kuriose ribojamas eismas bei tikrinami vairuotojų dokumentai.

Svarbu: visam savaitgaliui uždaryti įvažiavimai į Kauną 27 nuotr.

Gyventojai, privalantys važiuoti į kitą apskritį, turi parodyti išimtį įrodančius dokumentus (darbo pažymėjimą, Registrų centro išrašą), kurie galės būti pateikiami tiek popieriniai, tiek ir skaitmeniniu formatu.

Kaip šeštadienį skelbė Kauno apskrities VPK, pirmąją ribojimų parą, iki balandžio 11 d., 20.00 val., į Kauno miestą neįleisti 3390 automobilių. Dar daugiau nei šimtas nepateko į miestus ir miestelius Jonavos, Kaišiadorių ir Kėdainių rajonuose.

Dažniausiai vykstantieji teisinosi, jog ketina tik apsipirkti didesnėse parduotuvėse ir grįžti. Moteris teisinosi į Kauną skubėjusi tik lašišos šventiniam stalui, picų išvežiotojas teigė, kad veža picas, nors automobilyje nebuvo nei vienos picos, o vienas gyventojas tvirtino, jog Kaune turi būstą, kuris, kaip paaiškėjo – tiesiog sandėliukas.

Kai kurie kauniečiai, tiesa, teigė, kad betoniniai blokai juos tiesiog įkalino. Sudėtinga situacija susidarė iš abiejų užkardytoje Titnago gatvėje, skaitytojai taip pat stebėjosi vidury Palemono išdygusiais blokais bei apsunkintu patekimu į Romainius.

Visą šventinį savaitgalį dirbs ir informaciją gyventojams teiks policijos informacijos centras. Turint klausimų, prieš vykstant į kelionę rekomenduojama skambinti nemokamu informaciniu telefonu 8 700 600 00.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.