Kauniečius nustebino šalia Ąžuolyno atsiradęs tunelis: kam jis reikalingas?

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai penktadienio rytą prie S. Dariaus ir S. Girėno paminklo Ąžuolyne užfiksavo laikiną statinį – tunelį. „Gal žinote, kam jis skirtas, gal susijęs su stadiono statybomis, gal vyks koks iškilmingas renginys pagaliau jų oficialiai pradžiai paminėti, nes dabar tik išgriovė, bet statyti niekaip nepradeda?“ – klausė skaitytojai.

Atsakome: šis laikinas statinys su jo pradžioje degančiu užrašu „tekėk“ yra susijęs su šiąnakt organizuojamu „Fluxus“ judėjimui dedikuotu kauniečių kopimu į Parodos kalną, kuris Kaune vyks jau trečiąjį kartą.

„Tai mitinio Kauno Žvėries arterija, kuria kauniečiai, vidurnaktį „fluxiškai“ įveikę Parodos kalną, tekės į Ąžuolyną. Jame lauks bendruomenių pasirodymai ir kiti netikėtumai“, – portalui „Kas vyksta Kaune“ pakomentavo „Kaunas – Europos kultūros sostinė“ (KEKS2022) organizatoriai.

Beje, kauniečiai kopti į kalną vidurnaktį kviečiami kūrybiškai persirengę netikėčiausiais kostiumais, o du įdomiausio kostiumo autoriai bus apdovanoti kelione sau ir draugui į 2020 metų Europos kultūros sostinę Rijeką Kroatijoje, kur stebėti didįjį atidarymo renginį – karnavalą – galės pasipuošę savo „fluxiškais“ kostiumais.

Kopimo į Parodos kalną pradžia penktadienį, 24.00 val. Dalyviai kviečiami rinktis 23.45 val. vieno iš „Fluxus“ įkūrėjų, Kaune gimusio Jurgio Mačiūno aikštėje.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno „Žalgiris“ pergalingai baigė pasirodymą Turkijoje

Istorinis pasaulio lietuvių kongresas: sutelkti tėvynės labui

Kauno centre įsibėgėjo savadarbių muilinių lenktynės

Skaitytojai: Laisvės alėjos pėsčiųjų zona tapo didele parkavimo aikštele

Pravieniškėse – pavojingos linksmybės, kuriose dalyvauja net 90 proc. kalinių

Fiksuoja skaitytojai: Eiguliuose „zuikiu“ važiuodami vaikai rizikuoja savo gyvybėmis

„Nestlé“ stoja į kovą su klimato kaita: populiarins net subalansuotą mitybą

Kauno karas su rajonu: palygino su Lotynų Amerikos miestų raida

Sulaikytas namie smurtavęs jaunuolis užpuolė ir pareigūną

Šeštadienį Kauno padangę sudrebino šviesų ir garso festivalis