Chuliganiško vairavimo pasekmės – per plauką nuo nelaimės

NAUJAUSIOS ŽINIOS


Pirmadienio vakarą Kalniečių rajono gatvę pažymėjo chuliganiškas vairuotojas. Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja video įraše užfiksavo, kaip žydras „Opel“ markės automobilis net nepristabdytas pralėkė sankryžą per raudoną šviesoforo signalą, taip sukeldamas ne itin malonę situaciją.

Lapkričio 12 d. 16:57 val. Kovo 11-osios g. ir Partizanų g. sankryžoje savo „drąsą“ sumąstė įrodyti į sankryžą per raudoną signalą įlėkęs vairuotojas.

Visgi, šiame video užfiksuota situacija atskleidžia ne tik pažeistas Kelių eismo taisykles (KET), bet ir sukeltą pavojingą situaciją.

Rodos, automobilis net nebuvo sulėtintas, kai buvo išmėgintas kitų eismo dalyvių budrumas – „Opel“ užkirto kelią ne tik turinčioms pirmumą transporto priemonėms, bet ir pavojų sukėlė per perėją žingsniuojančioms moterims.

Visgi, per žalią signalą riedėję automobiliai buvo sustabdyti, o pėstieji laiku pastebėjo ne pagal taisykles panorusį pasireikšti vairuotoją ir išsigandę sustojo.

Po to, kai vairuotojas, rodos, šaltais nervais privertė paprakaituoti kitus ir atliko šiokį tokį pėsčiųjų lenkimo manevrą, kaip niekur nieko nudūmė savo keliais.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

138 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pritarta naujai teisių atėmimo tvarkai: neblaivus pričiuptas vairuotojas galės rinktis

Iš Kauno kilęs parlamentaras R. Šarknickas atsidūrė ligoninėje

Ar skolą bankui grąžinęs buvęs sutuoktinis gali reikalauti dalies skolos atlyginimo iš kito sutuoktinio?

Nauja informacija: į kitą pasaulio kraštą turinčios keliauti kaunietės įsivaikinti niekas nepanoro

Vienintelė tokia Lietuvoje: paaiškėjo, kaip atrodys Kauno „Mokslo sala“

Iškritus gausiam sniegui Kauno kalėdinei eglutei prireikė pagalbos

Žalgiriečiai įsiamžino nuotaikingame kalendoriuje – apkalbų netrūko

Mėginimas keisti eismo tvarką sankryžoje prie „Megos“ neišdegė

Tarptautinio bendradarbiavimo dėka sustabdyta milijoninius nuostolius padariusi grupuotė

Vairuotojai įstrigo Kauno klinikų aikštelėje (papildyta)