Chuliganiško vairavimo pasekmės – per plauką nuo nelaimės

NAUJAUSIOS ŽINIOS


Pirmadienio vakarą Kalniečių rajono gatvę pažymėjo chuliganiškas vairuotojas. Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja video įraše užfiksavo, kaip žydras „Opel“ markės automobilis net nepristabdytas pralėkė sankryžą per raudoną šviesoforo signalą, taip sukeldamas ne itin malonę situaciją.

Lapkričio 12 d. 16:57 val. Kovo 11-osios g. ir Partizanų g. sankryžoje savo „drąsą“ sumąstė įrodyti į sankryžą per raudoną signalą įlėkęs vairuotojas.

Visgi, šiame video užfiksuota situacija atskleidžia ne tik pažeistas Kelių eismo taisykles (KET), bet ir sukeltą pavojingą situaciją.

Rodos, automobilis net nebuvo sulėtintas, kai buvo išmėgintas kitų eismo dalyvių budrumas – „Opel“ užkirto kelią ne tik turinčioms pirmumą transporto priemonėms, bet ir pavojų sukėlė per perėją žingsniuojančioms moterims.

Visgi, per žalią signalą riedėję automobiliai buvo sustabdyti, o pėstieji laiku pastebėjo ne pagal taisykles panorusį pasireikšti vairuotoją ir išsigandę sustojo.

Po to, kai vairuotojas, rodos, šaltais nervais privertė paprakaituoti kitus ir atliko šiokį tokį pėsčiųjų lenkimo manevrą, kaip niekur nieko nudūmė savo keliais.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

138 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Paaiškėjo, su kuo susigrums „Žalgiris“ LKL finale

Po smūgio Kauno rajone automobilis nulėkė nuo kelio

Didžiulė rekonstrukcija įsibėgėja: prie Kauno laukia nauji eismo pakeitimai

Kandidatų į Europos Parlamentą sąrašuose - žinomų kauniečių veidai

Palemono gyventojai niršta: „Kautra“ nusprendė iš mūsų pasityčioti?

Kauno oro uostas laukia milijoninių investicijų: pasidalino netolimos ateities vizija

Šalia Draugystės parko vairuotojai sutepė „sumuštinį“

Pareigūnai rado žmogžudyste įtariamo vyro kūną

Prie naujai statomo „Lidl“ - stipri avarija

Išbandė jėgas: policija ir medikai šturmavo Birštono gimnaziją