Šildymas
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Seimas įtvirtino šildymo sezono pradžią ir pabaigą

Verslas2026-06-25 15:33pagalBNSSniegė Balčiūnaitė
Seimas įtvirtino šildymo sezono pradžią ir pabaigą – jis truks kasmet nuo spalio 1 iki balandžio 30 dienos.
Šiuo laikotarpiu tiekėjai privalės būti pasiruošę tiekti šilumą, kad atšalus orams pastatuose būtų pakankamai šilta.
Šaltuoju metų laiku bus laikomas laikotarpis, kurio trijų parų iš eilės lauko oro vidutinė paros temperatūra bus ne aukštesnė kaip 10 laipsnių šilumos, o viršijus šildymo sezono ribas bus priskiriamas jam.
Dėl šildymo sezono pradžios pastatuose su nemodernizuotais šilumos punktais, taip pat švietimo įstaigose ar institucijose toliau spręs savivaldybės.
Už tokias Šilumos ūkio įstatymo pataisas ketvirtadienį balsavo 66 Seimo nariai, prieš buvo du, o susilaikė 22.
Be to, nuo kitų metų gegužės sąskaitos už šilumą ir karštą vandenį bus teikiamos elektroniniu būdu, o popieriniais laiškais – tik jeigu vartotojai pageidaus.
Plojimai 0Lankytojai 0

Rekomenduojami video

Populiariausi straipsniai

Loading