Penktadienį su naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekęs kaunietis pasidalijo vaizdais iš neseniai po rekonstrukcijos atnaujinto Lampėdžių paplūdimio. Vyro teigimu, naujasis grindinys ties persirengimo kabinomis šiandien jau apgadintas.
„Laba diena, noriu informuoti, kad šiandien 11.15 val. „Kauno švaros“ automobilis, važiuodamas išvežti šiukšles netoli vaikų žaidimo aikštelės, esančios prie Lampėdžių karjero, niokojo persirengimo kabinų grindinį“, – rašė nuotraukomis pasidalijęs vyras.
Jo teigimu, buvo užfiksuotos dvi sulaužytos terasinės lentos.
„Informuosime savivaldybę“, – dar pridūrė jis.
„Kas vyksta Kaune“ primena, kad šio Lampėdžių paplūdimio rekonstrukcijos darbai startavo dar 2024-ųjų rugsėjį, vos pasibaigus maudymosi sezonui.
Beveik du metus trukusi rekonstrukcija oficialiai baigta šiais metais – atnaujintas
paplūdimys miestiečių laukia nuo pat maudymosi sezono pradžios, birželio 1-osios.
Kaip jau rašėme, pietinėje Lampėdžio ežero pakrantės dalyje, ties Gervių gatve, sutvarkyta paplūdimio teritorija ir įrengta nauja rekreacinė infrastruktūra, pritaikyta žmonėms su negalia.
Prasidėjus maudymosi sezonui čia veikia visuomeninis paplūdimys su persirengimo kabinomis, takais, laiptais, pandusais, gelbėtojų punktais, taip pat informaciniais stendais, pritaikytais ir regos negalią turintiems asmenims.
Planuojama, kad artimiausiu metu paplūdimio teritorijoje atsiras ir papildomi patogumai – tualetai, lauko dušai bei vandens gertuvės.
Poilsiautojams įrengtos vaikų žaidimų aikštelės ir treniruoklių zonos, taip pat numatytos vietos maisto ir gėrimų prekybai.
Darbus atliko UAB „Autokausta“, o projekto vertė siekė 1,4 mln. eurų.