Jessica Shy pristato naujausią hitą ir vaizdo klipą „Žvaigždės“ – Kas vyksta Kaune

Jessica Shy pristato naujausią hitą ir vaizdo klipą „Žvaigždės“

Organizatorių nuotr.

Labiausiai klausoma ir geidžiama dainininkė Jessica Shy, šių metų pradžioje triumfavusi muzikos asociacijos „M.A.M.A.“ apdovanojimuose, pristato naują dainą ir jos vaizdo klipą.

Atlikėja, nugalėjusi „Metų atlikėjos“, „Metų pop muzikos atlikėjos“, „Metų koncertinės atlikėjos“, „Metų albumo“, „Metų dainos“ ir „M.A.M.A. Top 40“ nominacijose – viso laimėjo net 6 „M.A.M.A.“ apdovanojimus – gerbėjams dovanoja naujausią savo hitą „Žvaigždės“. Neabejojama, kad ši daina skambės ir vieninteliame Jessicos Shy šių metų koncerte, kuris rugpjūčio 10-ąją dieną įvyks Dariaus ir Girėno stadione Kaune.

Naujausia daina „Žvaigždės“ pristato rytoj (gegužės 31 d.) išleidžiamą trečiąjį Jessicos Shy studijinį albumą „Sutemos“, rašoma pranešime žiniasklaidai. Prognozuojama, kad naujasis dainininkės įrašas populiarumu pralenks anksčiau išleistus pirmuosius du albumus „Apkabinti“ ir „Pasaka“. Geriausius hitus ir naujausias dainas iš albumo „Sutemos“ Jessica Shy atliks rugpjūčio 10-ąją dieną Dariaus ir Girėno stadione Kaune vyksiančiame vieninteliame šiemet dainininkės koncerte.

„Šis šou bus vienintelis mano viešas koncertas šiemet, pareikalausiantis viso mūsų komandos laiko, meilės ir jėgų“, – apie savo koncertą sako Jessica Shy. „Tai bus didžiausias mūsų projektas, svajonės išsipildymas ir istorinis įvykis mano karjeroje. Rugpjūčio mėnesį padovanosime įspūdingą renginį, kuriuo galėsime didžiuotis, o žiemą skirsiu poilsiui, kada galėsiu pasinerti į naują kūrybą“.

Jessica Shy įspūdingą stadioninį šou ruošia kartu su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Dariaus ir Girėno stadione Kaune vyksiančiame dainininkės koncerte gerbėjų pamiltos dainos suskambės naujai. Neabejojama, kad kartu dainuosiančiai daugiatūkstantinei žiūrovų miniai Jessica Shy paruoš daugybę malonių siurprizų ir staigmenų.

Pernai grandiozines gastroles „Pasaka“ surengusi Jessica Shy tapo absoliučia gerbėjų favorite: 2023-aisiais metais žiūrovai daugiausiai rinkosi į jos koncertus. Suskaičiavus parduotų bilietų skaičių paaiškėjo, kad žiūrovai dažniausiai rinkosi Jessicos Shy koncertus: į keturis iš penkių gastrolių „Pasaka“ šou buvo parduoti visi bilietai.

2023-aisiais metais Jessica Shy pakvietė gerbėjus į savo pirmąsias arenines gastroles „Pasaka“, kurių metu surengė anšlaginius koncertus visose didžiosiose šalies arenose Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Penkis įspūdingus areninių gastrolių „Pasaka“ koncertus pernai surengusi dainininkė nekantriai laukia, kada vėl galės koncerte susitikti su savo gerbėjais. Vienintelį 2024-ųjų metų Jessicos Shy koncertą Dariaus ir Girėno stadione Kaune pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA