58 taškus iki ilgosios praleidęs „Žalgiris“ nesustabdė „Partizan“ puolimo mašinos | Kas vyksta Kaune

/ G. Bitvinsko nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (5-9) krepšininkai „Žalgirio“ arenoje nesugebėjo sustabdyti Belgrado „Partizan“ (8-6) komandos. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose varžovams nusileido rezultatu 85:93 (21:29, 23:29, 20:18, 21:17).

Susitikimą žalgiriečiai pradėjo vangiai. Dvitaškiu pasižymėjo Dovydas Giedraitis, baudos metimą įmetė Laurynas Birutis, bet varžovai greitai susikūrė dviženklį pranašumą – 3:13. Aštuonis taškus surinko Keenanas Evansas, penkis įmetė Tomas Dimša, iš toli taikliai metė Rolandas Šmitas, o Danielius Lavrinovičius realizavo du baudų metimus – 21:29.

L. Birutis įmetė dvitaškį, R. Šmitas ir Kevarriusas Hayesas surinko po keturis taškus, tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo K. Evansas, o debiutavęs Austinas Hollinsas smeigė tritaškį – 35:44. Iš toli taikliai atakavo D. Giedraitis, baudos metimu pasižymėjo R. Šmitas, o K. Evansas surinko penkis taškus – 44:58.

Po pertraukos K. Evansas pelnė dar šešis taškus, T. Dimša pataikė tritaškį, o po penkių R. Šmito taškų žalgiriečiai priartėjo – 58:64. Dvitaškiu pasižymėjo K. Hayesas, o baudų metimus realizavo Edmondas Sumneris – 64:76.

Per pusę lemiamo ketvirčio po penkis taškus surinko K. Evansas ir R. Šmitas, bet sumažinti atsilikimo tai nepadėjo – 74:86. Įspūdingą savo pasirodymą dar aštuoniais taškais pratęsė K. Evansas, tris taškus įsirašė T. Dimša, bet varžovai buvo pranašesni – 85:93.

„Žalgiris“: K. Evansas 33 (4 rez. perd., 38 naud. bal.), R. Šmitas 18 (2 per. kam.), T. Dimša 11 (4 rez. perd.), K. Hayesas 6, D. Giedraitis 5, D. Lavrinovičius 4 (8 atk. kam.), L. Birutis 3, A. Hollinsas 3, E. Sumneris 2, E. Ulanovas 0.

„Partizan“: K. Punteris 22, P. Dozier 16 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), J. Nunnally 14, Z. LeDay 13 (7 atk. kam.), B. Caboclo 12 (7 atk. kam.).