Į Dariaus ir Girėno stadioną plūsta pirmieji futbolo fanai – Kas vyksta Kaune

Į Dariaus ir Girėno stadioną plūsta pirmieji futbolo fanai

Žmonės renkasi į stadioną
R. Tenio nuotr.

Ilgai laukta diena – į Dariaus ir Girėno stadioną renkasi pirmieji futbolo fanai ir stadiono atidarymo su džiugesiu laukiantys kauniečiai. Stadione šiandien laukiama maždaug 12,5 tūkst. žmonių minia.

Kaip skelbta seniau, stadiono tribūnose gali išsitekti 15 tūkst. žiūrovų, bet 2 tūkst. vietų teko išimti iš bilietų pasiūlos, nes jas užstos už vartų sumontuotos scenos, kuriose po finalo vyks koncertas.

Remiantis bilietų platinimo svetaine, jau trečiadienio vidurdienį pasiūloje į rungtynes ir stadiono atidarymą buvo likę vos du bilietai, skirti judėjimo negalią turintiems asmenims su vežimėliais. Pigiausi bilietai į rungtynes kainavo 13 Eur, brangiausi – po 31 Eur.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad didžiausio ir moderniausio Lietuvoje stadiono statybai nuo pamatų prireikė 11 tūkst. kub. metrų monolitinio gelžbetonio, 3,5 tūkst. kub. metrų surenkamų gelžbetonio gaminių ir apie 1,5 tūkst. tonų metalo konstrukcijų.

Po „susiūta“ hibridine žalia veja išvedžiota net 33 km šildymo vamzdelių. Greta – šildomos kėdės komandų atstovams, lengvaatlečiams skirti bėgimo takai, taip pat disko ir kūjo metimo sektoriai bei šuolio rungčių įrenginiai. 15 tūkst. vietų tribūnas nuo atšiaurių oro sąlygų dengia stogas.

Per koncertus stadionas talpins dukart didesnę publiką – iki 30 tūkst. žmonių. Erdvėje – du didžiuliai ekranai rezultatams ir transliacijoms. Sporto ir muzikos renginius tamsiuoju paros metu apšvies daugiau kaip 400 prožektorių bei šviestuvų.

Vidaus patalpose – nauji persirengimo kambariai, spaudos konferencijų salė, įstiklintos VIP tribūnos, studija TV transliacijoms ir kitos šiuolaikiškų standartų stadionams būtinos erdvės. Čia pat sudarytos patogios darbo sąlygos žiniasklaidos atstovams.

LFF taurės finalas vyks nuo 17.30 val. Vėliau žiūrovų laukia Dariaus ir Girėno stadiono atidarymo koncertas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA