Kauno tarybos posėdyje – vienišo protestuotojo žinutė merui – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Kauno tarybos posėdyje – vienišo protestuotojo žinutė merui

Kauno miesto tarybos posėdis
R. Tenio nuotr.

Antradienį vykusiame Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje sklandė vienatinė protesto dvasia. Didžiojoje salėje vaikinas iškėlė plakatą su retoriniu klausimu merui Visvaldui Matijošaičiui.

„Mere, ar dar nepavargot trauktis iš Rusijos?“ – juodomis raidėmis skelbė užrašas, kurį atsistojęs laikė jaunuolis. Naujienų portalo žiniomis, vienišas protestuotojas buvo tylus ir savo pozicijos plačiau nekomentavo.

Tiesa, „Kas vyksta Kaune“ pavyko išsiaiškinti, kad vyrukas protestavo kaip eilinis kaunietis, ne konkrečios politinės jėgos atstovas. V. Matijošaitis dėl aktyvisto pernelyg nesijaudino – posėdžiui įpusėjus pavadino jį „fainu vaikinu“, kuris „tegul stovi, gražu“.

„Žinau, kad postas toks ir privalau su kiekvienu rasti kalbą arba išklausyti. Vieną kartą spaudos atstovui pajuokavau ir žinau, ką tai reiškia, kad juokauti negalima“, – greičiausiai, neseną nutikimą, apie kurį daugiau skaityti galite čia, omenyje turėjo meras.

Primename, kad pirmadienį „Vičiūnai Group“ išplatintame pranešime bendrovė informavo apie tam tikrus potencialių fabriko Rusijoje pirkėjų pageidavimus.

Esą, gamykla privalo būti funkcionuojanti: pilnu pajėgumu veikiančios gamybos linijos, išsaugotos darbuotojų bei specialistų darbo vietos, užtikrintas žaliavų tiekimas keliems mėnesiams į priekį po verslo įsigijimo.

„Ir mūsų, ir patarėjų iš tarptautinės profesionalių paslaugų įmonės EY nuomone, tai paspartins procesą, nes parduodama integruota struktūra, kurios nereikia skaidyti į atskiras dalis. Kita vertus, visi pirkėjai pageidauja, kad gamykla būtų veikianti, todėl mes esame priversti jau dabar papildyti žaliavų atsargas ir užtikrinti, kad gamyba vyktų.

Siekdami kuo greičiau užbaigti sandorį ir visiškai pasitraukti iš Rusijos, mes nutarėme įvykdyti šį potencialių pirkėjų pageidavimą“, – pranešime pirmadienį cituotas „Vičiūnai Group“ valdybos narys Dainius Matijošaitis, šiandienos tarybos posėdyje nedalyvavęs.

LSMU Kauno ligoninės Traumatologijos korpuso simbolinės kapsulės įkasime vakar V. Matijošaitis komentavo, kad šiuo metu dar vyksta sprendimų paieškos dėl verslų Rusijoje.

„Įmonė tai nėra dėžutė, lagaminas, su kuriuo tu atvažiavai. Tu ten esi įdarbinęs daug žmonių, ir šiuo metu vyksta paieškos, kas įsigis tą įmonę, ir ar uždarinėti, ar neuždarinėti. Yra įsiskolinimai bankams ir taip toliau. Ten daug procesų, bet visa tai valdo audito kompanija „Ernst & Young“ ir mano sūnus. Esu šiek tiek atitolęs, geriau būtų klausimą tiesiai jiems užduoti“, – žurnalistams aiškino meras.

Antradienio posėdyje Kauno tarybai, be kitų klausimų, buvo oficialiai pristatyta mero 2021 m. veiklos ataskaita, kurioje opozicija pasigedo artimesnio V. Matijošaičio bendravimo su kauniečiais. R. Kalanta taip pat vienbalsiai paskelbtas Kauno miesto garbės piliečiu.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA