Kaune – autentiški rytų patiekalai pagal profesionalų šefą iš Nepalo – Kas vyksta Kaune

Kaune – autentiški rytų patiekalai pagal profesionalų šefą iš Nepalo

Krevetės Schechuan padaže / Organizatorių nuotr.

Iš už tūkstančių kilometrų atkeliaujantys prieskoniai, autentiški ingredientai bei padažai ir profesionalaus šefo iš Nepalo patirtis. Visą tai kauniečiai atranda greito maisto kinų bei japonų kavinėje „Snack ID“, įsikūrusiame adresu Ukmergės gatvė 38B.

Atkuriama patiekalų autentika

Jau beveik vienerius metus Kaune veikiantis „Snack ID“ kavinė lankytojams siūlo platų greito maisto bei suši asortimentą. Meniu išskirtinumas – autentiški gamybos būdai bei iš Rytų Azijos šalių atkeliaujantys ingredientai.

„Nors restoranų srityje veikiame daugiau nei dešimtmetį, pandemija paskatino įgyvendinti seniai puoselėtą siekį – įkurti greito maisto kavinių tinklą. Matydami, jog rinkoje yra vos keli tikrų, kokybiškų kinų patiekalų restoranai, nusprendėme atnaujinti anksčiau mūsų kurtą meniu jame išplėsdami kinų patiekalų pasirinkimą. Nuo šiandien „Snack ID“ kavinėje siūlome tikrus greito kinų maisto patiekalus. Kiekvienam patiekalui gaminame skirtingus padažus, o prieskoniai jiems atkeliauja iš už tūkstančių kilometrų. Dėl šios priežasties kiekvienas patiekalas – visiškai nauja skonio patirtis“, – sako kavinės vadovas.

Kavinė „Snack ID“ / Organizatorių nuotr.

Taip pat kavinėje klientai gali išbandyti ir sušius, kurie, anot „Snack ID“ vadovo, skiriasi nuo jau įprastų suši mieste.

„Tik subūrę profesionalų komandą supratome, kaip iš tiesų yra gaminami tikrieji suši. Šią situaciją puikiai iliustruoja ir mūsų šalyje siūlomų produktų pasiūla. Tam tikrų produktų, reikalingų kokybiškiems sušiams, mūsų rinkoje tiesiog nėra. Įdėjome daug pastangų, jog atrastumėme vieną tiekėją, galintį užtikrinti šių produktų tiekimą“, – sako „Snack ID“ vadovas.

Visus kavinėje siūlomus kinų bei japonų patiekalus gamina aštuoniolikos metų patirtį šefo pozicijoje turintis, iš Nepalo į Lietuvą atvykęs šefas Madhav. Jo dešinioji ranka – šefas Pradeep, atvykęs iš Indijos. Abu virtuvės profesionalai susipažino dirbdami penkių žvaigždučių viešbučio „New Delhi“ virtuvėje.

„Mūsų darbo skelbimuose niekada nepamatysite formuluotės: „Ieškome suši meistro, gali būti be patirties“. Kavinėje dirba tik profesionalūs virtuvės darbuotojai, turintys ilgametę patirtį ir didelę motyvaciją tobulėti“, – sako kavinės atstovas.

Atnaujintame meniu lieka ir mėsainiai

Kavinės vadovas atskleidžia, jog klientų pamėgti „Snack ID“ patiekalai, įskaitant populiariuosius mėsainius, lieka atnaujintame kavinės meniu.

„Mūsų gaminami mėsainiai – nuo pat atidarymo tapo dažniausiu klientų pasirinkimų. Dėl šios priežasties juos palikome „Snack ID“ meniu. Visi mėsainiai kepami tik keramikiniame grilyje ant ugnies. Padažai jiems gaminami vietoje, o mėsos paplotėliai ruošiami su didele meile – formuojami tik rankomis“, – sako kavinės vadovas.

Tarp kitų populiariausių „Snack ID“ patiekalų – „Gong Boa“ kinietiška vištiena, suši ir jų rinkiniai.

„Kasdien siūlome ir vis naujus dienos pietų patiekalus, kuriuos nuo 12 iki 16 val. lankytojai gali valgyti vietoje arba pasiimti išsinešimui. Taip pat pastebėjome, kad vis dažniau kauniečiai švenčia savaitgalius, o vakaro pasisėdėjimams noriai renkasi suši rinkinius“, – sako „Snack ID“ vadovas.
Šventinius užsakymus savaitgaliams kavinės vadovas siūlo užsisakyti iš anksto.

Suši rinkinys / Organizatorių nuotr.

Kavinėje lankytojai gali įsigyti ir Lietuvos rinkoje išskirtinio, ekologiško energetinio gėrimo „Bio Chillo“.

Apsilankyti kavinėje „Snack ID“ ir išbandyti autentiškus šefų Madhav bei Pradeep kuriamus patiekalus kauniečiai ir miesto svečiai gali nuo antradienio iki sekmadienio. Adresu Ukmergės g. 38B įsikūrusi „Snack ID“ kavinė visomis dienomis, išskyrus pirmadienį, dirba nuo 12 iki 22 val.

Užsakymai priimami telefonu +37068006606 bei „Wolt“ arba „Bolt Food“ programėlėse. Daugiau informacijos bei naujienos – „Snack ID“ profilyje „Facebook“, „Instagram“ bei internetinėje svetainėje: www.snackid.eu.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA