Pagrindinių Kauno Kalėdų eglučių įžiebimas – tiesiogiai portale „Kas vyksta Kaune“ – Kas vyksta Kaune

Pagrindinių Kauno Kalėdų eglučių įžiebimas – tiesiogiai portale „Kas vyksta Kaune“

R. Tenio nuotr.

Kalėdiniai papuošimai jau sužibo pagrindinėse Kauno miesto ir rajono gatvėse bei skveruose, o šventinę nuotaiką skaitytojams perteikti pasiruošęs ir didžiausią kauniečių bendruomenę internete vienijantis portalas „Kas vyksta Kaune”. Pagrindinės Kauno rajono Kalėdų eglutės įžiebimą portale tiesiogiai buvo galima išvysti penktadienį, lapkričio 26 dieną, o Kauno žaliaskarės įžiebimo šventė bus tiesiogiai transliuojama šeštadienį, lapkričio 27 dieną. Tiesioginių transliacijų pradžia 17 val.

Įspūdingas ledo skulptūrų festivalis

Lapkričio 26 dieną 17 val. Raudondvario dvare buvo įžiebta pagrindinė Kauno rajono Kalėdų eglutė, o girliandų žybčiojimą buvo galima išvysti tiesiogiai portale „Kas vyksta Kaune”. Šiemetės šventės tema – miško pasaka su specialiomis dekoracijomis, efektais ir staigmenomis. Viena jų – įspūdingas ledo skulptūrų festivalis, kuris prasidėjo per Kalėdų eglutės įžiebimo šventę ir tęsis visą savaitgalį.

Šventinį koncertą Kauno rajono gyventojams ir svečiams dovanojo „Queens of Roses“ ir „Tabasco“. Šventę vainikavo fejerverkai, jiems pokšint ir spalvotoms ugnimis dažant nakties dangų, nušvito Raudondvario dvaro pastatai, šviesos įsižiebė visame parke.

Kauno rajono eglutės įžiebimo šventės įrašas čia.

Daugiau informacijos apie pramogas Raudondvario dvare visu šventiniu laikotarpiu čia.

Kauno rajono Kalėdų eglė

Vasariška rojaus pieva

Smaragdo spalvomis rojaus pieva Kaune, Rotušės aikštėje, sužibs lapkričio 27 dieną. Savo dainomis šventės stebėtojus džiugins žinomi atlikėjai: Iglė, Ieva Zasimauskaitė, Rafailas Karpis, visame renginyje gros Leonas Somovas, pasirodys ir Egidijus Dragūnas.

Dalis žaliaskarės įžiebimo šventės akcentų paliekama paslaptyje, tačiau visus juos galėsite išvysti tiesiogiai portale „Kas vyksta Kaune” nuo 17 val.

Kauno Kalėdų eglė

Daugiau apie Kauno Kalėdų eglės įžiebimo šventę čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA