Dėl koronaviruso siūloma ankstinti moksleivių rudens atostogas – Kas vyksta Kaune

Dėl koronaviruso siūloma ankstinti moksleivių rudens atostogas

BNS 2021/10/18 15:42
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Vyriausybėje svarstoma galimybė paankstinti moksleivių rudens atostogas ir jas pradėti jau nuo kitos savaitės, pirmadienį pranešė LRT radijas.

Rudens atostogos truktų ne vieną, o dvi savaites. Sprendimą priimti planuojama artimiausiomis dienomis.

„Mes visą laiką pasisakėme ir toliau pasisakome, kad moksleiviai turėtų būti klasėse, kad nepereitų į nuotolinį ugdymą. Todėl ir šiuo atveju, kai yra situacija gana sudėtinga Respublikoje, bandome siūlyti tokį sprendimą – paankstinti viena savaite atostogas mokiniams“, – LRT radijui sakė švietimo, mokslo ir sporto ministrės patarėjas Dainoras Lukas.

Pasak jo, šis „atokvėpis visos šalies mastu“ siūlomas tikintis pagerinti epidemiologinę situaciją. Moksleivių rudens atostogos turėjo prasidėti lapkričio 3-iąją ir trukti iki lapkričio 8-osios.

Statistikos departamento duomenimis, ugdymo įstaigose yra 590 aktyvių protrūkių, su jais siejami 2694 užsikrėtimai. Tai daugiau nei pusė visų protrūkių, jų visoje šalyje fiksuota 842, su jais iš viso siejama 4490 naujų atvejų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA