Kauno apskrities VMI atidarytas vienintelis Lietuvoje pažintinis edukacinis stendas vaikams | Kas vyksta Kaune

Kauno apskrities VMI atidarytas vienintelis Lietuvoje pažintinis edukacinis stendas vaikams

Kauno VMI nuotr.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad Kaune atidarytas pirmasis ir vienintelis šalyje Valstybinės mokesčių inspekcijos pažintinis edukacinis stendas vaikams.

Unikaliame VMI stende žaisdami vaikai gali pažinti mokesčius ir suprasti jų naudą valstybei bei šešėlio daromą žalą jos gyventojams, taip pat susipažinti su mokesčių specialisto profesija. Pažintinis stendas sukurtas bendradarbiaujant su didžiausiu Baltijos šalyse vaikų edukaciniu pramogų centru „CurioCity“.

„Atsižvelgdami į augančios kartos poreikius, sukūrėme pažintinį edukacinį stendą, paremtą koncepcija „žaidžiu-žinau“. Mažiesiems svarbu tyrinėti, atrasti, imituoti suaugusiųjų veiklas, todėl žaidimų pagalba jie savarankiškai galės paskirstyti biudžetą, sužinoti, kiek sumoka mokesčių, įsigydami konkretų daiktą ar paslaugą, kur sumokėti mokesčiai nukeliauja ir kam jie panaudojami“, – įstaigos pranešime spaudai teigia Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, kad VMI nuolat ieško naujų formų vaikų mokestiniam sąmoningumui ugdyti.

Edukacinis stendas / Kauno VMI nuotr.

Pasak edukacinio pramogų centro „CurioCity“ marketingo vadovės Donaldos Vasiliauskienės, miestas smalsiems vaikams „CurioCity“ yra ideali vieta vaikų pažinčiai su mokesčiais, čia apsilanko daugybė šeimų iš visos Lietuvos ir užsienio valstybių: „Kiekvienais mokslo metais organizuojamos mokyklų ir darželių grupių edukacinės programos, kuriose per metus dalyvauja daugiau nei 7 tūkst. vaikų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA