Muzikinio teatro sodelyje sustojo „Autokaustos“ darbai – kalta pasaulinė situacija – Kas vyksta Kaune

Muzikinio teatro sodelyje sustojo „Autokaustos“ darbai – kalta pasaulinė situacija kaip juda darbai kitose Kauno vietose

R. Tenio nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Kaune vasarą prasidėjęs tikras darbymetis statybininkams verčia miestiečius mąstyti, ar tiek daug darbų užsimojusi atlikti miesto valdžia tikrai spės viską užbaigti laiku. Pavyzdžiui, po Kauno miesto savivaldybės įrašu apie Vilniaus gatvės rekonstrukcija buvo kilusi diskusija, jog nuo statybinės technikos ūžiančiame mieste iš tiesų vyksta pinigų plovimas, darbai toli gražu nebus atlikti pagal grafiką. Būtent dėl to „Kas vyksta Kaune“ pasidomėjo, kaip miestui sekasi vykdyti miestiečių mėgiamų Daugirdo amfiteatro, S. Daukanto gatvės ir Muzikinio teatro sodelio rekonstrukcijas.

Nebaigti remonto darbai Kaune

Į portalo klausimus apie šių projektų būklę atsakė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis ir Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

Užstrigusi Muzikinio teatro sodelio rekonstrukcija – išorės problema

Pro muzikinį teatrą praeinantys kauniečiai pastebėjo, kad jau šį mėnesį turėsiančiame atsidaryti sodelyje nevysta jokie realūs darbai. Pasak savivaldybės atstovų, dėl įstrigusių darbų yra kalta pasaulinė situacija, o ne rangovas.

„Darbai Miesto sode sustojo ne dėl rangovų kaltės. Iš Kinijos gabenamos granito plokštės vis dar nepasiekia Kauno dėl sutrikusių tarptautinių transporto kelių ir krovinių srautų. Tai – globali problema, su kuria susiduria ne tik mūsų miestas. Jei dėl rangovo kaltės vėluojama atlikti darbus, taikomos sutartyje numatytos sankcijos“, – tikino A. Pakalniškis.

Pasak jo, rekonstrukcijos pabaiga numatyta šiais metais, liko tik pakloti granito plokštes.

„Darbus planuojama užbaigti šiais metais. Miesto sodo teritorijoje jau atlikti požeminių komunikacijų darbai. Taip pat aptvarkytas fontanas. Dabar rangovai laukia granito plokščių. Vos tik jos atsidurs statybvietėje, darbai bus tęsiami“, – nurodė atstovas.

S. Daukanto gatvės rekonstrukcija baigsis laiku

Kaip jau rašėme anksčiau, kauniečiai pastebėjo, kad ir į S. Daukanto gatvės rekonstrukcijos dantratį įkrito akmenukas sustingęs visus darbus, vietoje formuojasi šiukšlynai. Tiesa, Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas tikina, kad darbai bus užbaigti laiku.

„Kaip ir buvo planuota, S. Daukanto g. rekonstrukciją numatyta baigti šių metų vasarą“, – tvirtino A. Pakalniškis.

Kai jis nurodė, gatvėje jau atlikti apšvietimo ir lietaus nuotekų tinklų darbai. Baigiama kloti dangą, įrengti naujus suoliukus, šiukšliadėžes ir kitus mažosios architektūros elementus. Šiuo metu tvarkomos dangos siūlės.

Daugirdo amfiteatras juda pagal grafiką

Šių metų pavasarį statybininkai sugužėjo į dar vieną kauniečių pamėgtą vietą. Kovą prasidėjusi virš 3 mln. eurų Daugirdo amfiteatro rekonstrukcija tęsis į 2022-uosius ir kol kas juda pagal grafiką.

Kaip komentare nurodė R. Savickienė, rekonstrukcijos pabaiga numatyta 2022 metų balandį.

„Jau yra atlikti amfiteatro paruošiamieji darbai – projektavimo, seno amfiteatro konstrukcijų nuardymo ir išgabenimo iš teritorijos darbai, atlikti esamų polių apkrovų bandymai norint įsitikinti, ar esami pamatai yra tinkami tolesniam naudojimui.

Toliau gaminamos naujo amfiteatro konstrukcijos, kurios po gamybos bus atvežtos į statybvietę. Taip pat prie amfiteatro vykdomi krantinės atnaujinimo, seno akmeninio grindinio perklojimo ir naujų krantinės laiptų įrengimo darbai. Iki metų pabaigos taip pat bus įrengta krantinės pėsčiųjų tvorelė bei sutvarkytas nusileidimas į krantinės prieplauką“, – apie jau atliktus ir ateities darbus kalbėjo R. Savickienė

Kaip patikslino A. Pakalniškis, Daugirdo amfiteatro ir Miesto sodo tvarkymo darbais užsiėmė gerai žinoma įmonė „Autokausta“, o S. Daukanto gatvės pagrindiniai rangovai – „Kauno tiltai“, subrangovai – „Autokausta“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.