Prieš metus prasidėjusi rekonstrukcija sustojo: Kauno centras tampa atviru šiukšlynu? – Kas vyksta Kaune

Prieš metus prasidėjusi rekonstrukcija sustojo: Kauno centras tampa atviru šiukšlynu?

Skaitytojo nuotr.

Praėjusį birželį pradėta S. Daukanto gatvės rekonstrukcija, panašu, sustojo – iki galo neatlikti darbai akį rėžia ne vienam praeiviui. Tuo metu kauniečiai teigia, kad remontuojamoje gatvėje darbininkų jau kurį laiką nematyt, o Laisvės alėjos prieigos tampa šiukšlynu.

„Kodėl sustojo S. Daukanto gatvės rekonstrukcija? Pats miesto centras tampa atviru šiukšlynu, o iš savivaldybės nėra jokių paaiškinimų“, – trečiadienio vidurdienį teiravosi akims nemalonų vaizdą įamžinęs skaitytojas.

Kauniečio atsiųstose nuotraukose matyti ne tik neužbaigti darbai, vietomis paliktos statybinės medžiagos, vėjas plaiksto ir už tvoros įkalintas šiukšles.

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad rekonstrukcija vyksta pagal planą, gatvės remontą numatyta baigti šių metų vasarą.

„Gatvėje jau atlikti apšvietimo ir lietaus nuotekų tinklų darbai. Šiuo metu baigiama kloti dangą, įrengti naujus suoliukus, šiukšliadėžes ir kitus mažosios architektūros elementus. Sutvarkyta S. Daukanto g. bus labai panaši į Laisvės alėją – ją puoš nauja granitinė danga“, – vardijo A. Pakalniškis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad 400 m ilgio S. Daukanto gatvės rekonstrukcija pradėta lygiai prieš metus. Žadėta, kad šių metų vasarą Studentų skverą ir Karaliaus Mindaugo prospektą jungiančioje pėsčiųjų gatvėje bus pakeistos susidėvėjusios požeminės komunikacijos, atnaujinta danga bei mažoji architektūra.

S. Daukanto gatvės rekonstrukcijos darbų organizavimui miestiečiai priekaištų turėjo ir anksčiau. Praėjusių metų spalio mėnesį skųstasi, kad dalis atnaujinamos gatvės nuo K. Donelaičio gatvės iki Laisvės alėjos yra apšviesta ir praeiti ja pėstiesiems palygint paprasta, o kita atkarpa nuo Laisvės alėjos iki Kęstučio gatvės paskendusi tamsoje, neatidžių gyventojų tyko išsišovę šuliniai.

Visgi rekonstruojamą gatvę jau spėjo papuošti 3 m aukščio skulptūra Japonijos diplomatui Čijunei Sugiharai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.