Prieš metus prasidėjusi rekonstrukcija sustojo: Kauno centras tampa atviru šiukšlynu? - Kas vyksta Kaune

Prieš metus prasidėjusi rekonstrukcija sustojo: Kauno centras tampa atviru šiukšlynu?

Skaitytojo nuotr.

Praėjusį birželį pradėta S. Daukanto gatvės rekonstrukcija, panašu, sustojo – iki galo neatlikti darbai akį rėžia ne vienam praeiviui. Tuo metu kauniečiai teigia, kad remontuojamoje gatvėje darbininkų jau kurį laiką nematyt, o Laisvės alėjos prieigos tampa šiukšlynu.

„Kodėl sustojo S. Daukanto gatvės rekonstrukcija? Pats miesto centras tampa atviru šiukšlynu, o iš savivaldybės nėra jokių paaiškinimų“, – trečiadienio vidurdienį teiravosi akims nemalonų vaizdą įamžinęs skaitytojas.

Kauniečio atsiųstose nuotraukose matyti ne tik neužbaigti darbai, vietomis paliktos statybinės medžiagos, vėjas plaiksto ir už tvoros įkalintas šiukšles.

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas PakalniškisKas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad rekonstrukcija vyksta pagal planą, gatvės remontą numatyta baigti šių metų vasarą.

„Gatvėje jau atlikti apšvietimo ir lietaus nuotekų tinklų darbai. Šiuo metu baigiama kloti dangą, įrengti naujus suoliukus, šiukšliadėžes ir kitus mažosios architektūros elementus. Sutvarkyta S. Daukanto g. bus labai panaši į Laisvės alėją – ją puoš nauja granitinė danga“, – vardijo A. Pakalniškis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad 400 m ilgio S. Daukanto gatvės rekonstrukcija pradėta lygiai prieš metus. Žadėta, kad šių metų vasarą Studentų skverą ir Karaliaus Mindaugo prospektą jungiančioje pėsčiųjų gatvėje bus pakeistos susidėvėjusios požeminės komunikacijos, atnaujinta danga bei mažoji architektūra.

S. Daukanto gatvės rekonstrukcijos darbų organizavimui miestiečiai priekaištų turėjo ir anksčiau. Praėjusių metų spalio mėnesį skųstasi, kad dalis atnaujinamos gatvės nuo K. Donelaičio gatvės iki Laisvės alėjos yra apšviesta ir praeiti ja pėstiesiems palygint paprasta, o kita atkarpa nuo Laisvės alėjos iki Kęstučio gatvės paskendusi tamsoje, neatidžių gyventojų tyko išsišovę šuliniai.

Visgi rekonstruojamą gatvę jau spėjo papuošti 3 m aukščio skulptūra Japonijos diplomatui Čijunei Sugiharai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA