Beveik metus užsitęsę rekonstrukcijos darbai pasiekė finišo tiesiąją – Kas vyksta Kaune

Beveik metus užsitęsę rekonstrukcijos darbai pasiekė finišo tiesiąją

Viadukas R. Kalpoko gatvėje
R. Tenio nuotr.

Praėjusią vasarą pradėta ir užsitęsusi Žemaičių gatvėje esančio viaduko rekonstrukcija pagaliau finišo tiesiojoje. Po viaduku einančios P. Kalpoko gatvės darbai taip pat įsibėgėjo ir gyventojai ir greitu metu jau galės džiaugtis atnaujintu eismu šioje atkarpoje.

Žaliakalnio viaduko būklė kauniečiams ir specialistams jau kurį laiką pagrįstai kėlė nerimą: fasade buvo aiškiai matomi įtrūkiai. Projektuotojų teigimu, dėl konstrukcijose esančių pažeidimų statinys nebegali būti toliau eksploatuojamas.

Informuojame, jog pradedami viaduko Žemaičių g. per P. Kalpoko g. Kaune paruošiamieji darbai. Darbų pradžia numatoma rugpjūčio 13-ąją, o juos baigti žadama gruodžio 31-ąją. Šiuo laikotarpiu vykdant viaduko rekonstrukciją, numatomi laikini eismo ribojimai – transporto judėjimas bus draudžiamas“, – pernai metais prieš pradedant darbus pranešė „Kauno tiltai“.

Prasidėjus darbams, kauniečiai nenumanė, jog darbai užsitęs ilgiau nei pusę metų, o situaciją apsunkino ir uždarytas Kauno pilies žiedas.

„Daugiau kaip 60 metų skaičiavusio P. Kalpoko gatvės viaduko rekonstrukcija jau greitai bus baigta. Mėnesio pabaigoje planuojama atnaujinti eismą, tad susisiekimas Žemaičių gatve kardinaliai pagerės. Kapitaliai tvarkant susidėvėjusią konstrukciją atlikti polių, atramų ir hidroizoliacijos įrengimo darbai, taip pat sumontuotos naujos viaduko arkos, turėklai ir laiptai. Praėjusią savaitę kelininkai pradėjo lieti asfalto dangą.“, – savo „Facebook“ paskyroje informavo Kauno savivaldybė.

Po Viaduku tvarkomos P. Kalpoko gatvės darbai taip pat užsitęsė ilgiau nei planuota. Buvo numatyta, kad šis eismo ruožas bus atvertas vairuotojams dar praėjusių metų rugsėjį, tačiau kauniečiai kantrybe turėjo apsišarvuoti kiek ilgiau. Tačiau ir čia darbai jau juda į pabaigą ir tikimasi, kad jau vasaros pabaigoje čia bus atnaujintas eismas.

„Po viaduku einančios gatvės atnaujinimo darbai taip pat vyksta pagal planą: keičiamos požeminės komunikacijos, formuojami nauji šaligatviai. Čia eismą planuojame paleisti iki vasaros pabaigos“, – informavo Kauno savivaldybė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.