Beveik metus užsitęsę rekonstrukcijos darbai pasiekė finišo tiesiąją | Kas vyksta Kaune

Beveik metus užsitęsę rekonstrukcijos darbai pasiekė finišo tiesiąją

R. Tenio nuotr.

Praėjusią vasarą pradėta ir užsitęsusi Žemaičių gatvėje esančio viaduko rekonstrukcija pagaliau finišo tiesiojoje. Po viaduku einančios P. Kalpoko gatvės darbai taip pat įsibėgėjo ir gyventojai ir greitu metu jau galės džiaugtis atnaujintu eismu šioje atkarpoje.

Žaliakalnio viaduko būklė kauniečiams ir specialistams jau kurį laiką pagrįstai kėlė nerimą: fasade buvo aiškiai matomi įtrūkiai. Projektuotojų teigimu, dėl konstrukcijose esančių pažeidimų statinys nebegali būti toliau eksploatuojamas.

Informuojame, jog pradedami viaduko Žemaičių g. per P. Kalpoko g. Kaune paruošiamieji darbai. Darbų pradžia numatoma rugpjūčio 13-ąją, o juos baigti žadama gruodžio 31-ąją. Šiuo laikotarpiu vykdant viaduko rekonstrukciją, numatomi laikini eismo ribojimai – transporto judėjimas bus draudžiamas“, – pernai metais prieš pradedant darbus pranešė „Kauno tiltai“.

Prasidėjus darbams, kauniečiai nenumanė, jog darbai užsitęs ilgiau nei pusę metų, o situaciją apsunkino ir uždarytas Kauno pilies žiedas.

„Daugiau kaip 60 metų skaičiavusio P. Kalpoko gatvės viaduko rekonstrukcija jau greitai bus baigta. Mėnesio pabaigoje planuojama atnaujinti eismą, tad susisiekimas Žemaičių gatve kardinaliai pagerės. Kapitaliai tvarkant susidėvėjusią konstrukciją atlikti polių, atramų ir hidroizoliacijos įrengimo darbai, taip pat sumontuotos naujos viaduko arkos, turėklai ir laiptai. Praėjusią savaitę kelininkai pradėjo lieti asfalto dangą.“, – savo „Facebook“ paskyroje informavo Kauno savivaldybė.

Po Viaduku tvarkomos P. Kalpoko gatvės darbai taip pat užsitęsė ilgiau nei planuota. Buvo numatyta, kad šis eismo ruožas bus atvertas vairuotojams dar praėjusių metų rugsėjį, tačiau kauniečiai kantrybe turėjo apsišarvuoti kiek ilgiau. Tačiau ir čia darbai jau juda į pabaigą ir tikimasi, kad jau vasaros pabaigoje čia bus atnaujintas eismas.

„Po viaduku einančios gatvės atnaujinimo darbai taip pat vyksta pagal planą: keičiamos požeminės komunikacijos, formuojami nauji šaligatviai. Čia eismą planuojame paleisti iki vasaros pabaigos“, – informavo Kauno savivaldybė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA