Nauji to paties kiemo nuotykiai: Kauno centre nuodijami medžiai? – Kas vyksta Kaune

Nauji to paties kiemo nuotykiai: Kauno centre nuodijami medžiai?

https://videopress.com/v/d4r5QDwc

Karantino vakarus kauniečiai bando praskaidrinti pačiais įvairiausiais būdais, šeštadienį ir vėl nusitaikyta į jau ne kartą žiniasklaidoje aprašytą kiemą Kauno centre. Čia patyliukais įsliūkinusi trijulė apsupa kieme augantį medį, o skyles išgręžia visai ne sulai leisti, kauniečių teigimu, medis alinamas chemikalais.

„Nauji kiemo nuotykiai – nuodijamas medis. Medyje išgręžtos skylės, o į jas privaryta chemijos. Netikiu, kad paaugliams patiems į galvą atėjo toks noras pagręžioti. Gal kas pažins tą trijulę?“, – pagalbos prašo nuo išpuolių jau pavargę Laisvės alėjos gyventojai.

Kaip matyti redakcijai atsiųstame vaizdo įraše, šeštadienio, kovo 6-osios, vakarą į Laisvės al. 27 kiemą įsliūkinusiems jaunuoliams užkliūva čia pat vos vienas augantis medis.

Skylės medyje / Skaitytojo nuotr.

Du vyrai, lyg apsauginiai, saugo besidarbuojantį jaunuolį, o, kaip įtariama, medyje išgręžus skyles, iš rankų į rankas perduodamas ir buteliukas, kuriame, namo gyventojų manymu, galėjo būti neaiškios kilmės chemikalai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė portalui nurodė, kad Kauno pareigūnai pranešimo apie Laisvės al. kieme suniokotą medį nėra gavę.

Aplinkos apsaugos departamento atstovai informuoja, kad bet koks medžių kamienų gręžimas, įvairių tvirtinimų kalimas, sukimas į medį, laipynių ar kitų daiktų tvirtinimas prie medžių jį suveržiant ir padarant žaizdas, traktuojamas kaip pažeidimas ir taikoma atsakomybė pagal Administracinių nusižengimų kodekso 281 str. 1 arba 2 punktą.

Toks pažeidimas užtraukia baudą asmenims nuo šešiasdešimt iki dviejų šimtų eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo aštuoniasdešimt iki trijų šimtų eurų.

„Kas vysta Kaune“ primena, kad išpuolių Laisvės al. 27 namo gyventojai saulaukia jau nebe pirmą kartą. Sausio 11-osios vakarą čia aidėjo šūviai, kulkos skriejo tiesiai į vitražinius daugiabučio langus.

Tiesa, minėtas kiemas Kauno centre įsimintinas ne tik besitęsiančiais konfliktais, bet ir šiurpą keliančios „puošmenos“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA