Kaune sužalotas į iškvietimą dėl vakarėlio atvykęs pareigūnas – Kas vyksta Kaune

Kaune sužalotas į iškvietimą dėl vakarėlio atvykęs pareigūnas

ELTA 2021/01/11 14:00
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla teigia stebintis nerimą keliančius visuomenės psichologijos pokyčius valstybėje įvesto karantino metu. Jo teigimu, šalyje daugėja smurto atvejų, kai kurie iš jų, pažymi generalinis komisaras, nukreipti prieš tvarką palaikančius policijos pareigūnus.

„Stebime visuomenės psichologinę būseną – tai yra labai svarbu. Mes tą patį darėme ir pavasario laikotarpiu, kai stebėjome socialinę erdvę, gyventojų nuotaikas. Šioje vietoje turime tam tikrų nerimą keliančių dalykų – padidėjo smurto atvejų, smurto atvejų tiesiog prieš mūsų pareigūnus“, – po pirmadienį vykusio Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio sakė R. Požėla.

Pasak jo, penktadienį buvo sužalotas vienas policijos pareigūnas, kai vyko į iškvietimą dėl vykusio vakarėlio.

„Penktadienį Kaune buvo sužalotas mūsų pareigūnas, kuris vyko į iškvietimą dėl vykusio vakarėlio. Tokie atvejai mums kelia nerimą, ir tai verčia kalbėti apie ne visai gerą mūsų visuomenės – arba tam tikros visuomenės dalies – psichologinę būseną“, – pridūrė jis.

Kas vyksta Kaune“ primena, kad užtikrinant judėjimo apribojimų reikalavimus šeštadienį patikros postuose apgręžta beveik 1,5 tūkst. automobilių, dėl karantino reikalavimų pažeidimų nubaustas 341 žmogus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA