Kauno kolegijos „Praktikos ir karjeros dienos“: ateities perspektyvos darbo rinkoje – Kas vyksta Kaune

Kauno kolegijos „Praktikos ir karjeros dienos“: ateities perspektyvos darbo rinkoje

Organizatorių nuotr.

Praeitą savaitę, persikėlęs į virtualią erdvę, sugrįžo vienas didžiausių Kauno kolegijos renginių – „Praktikos ir karjeros dienos‘20“. Daugiau nei dvi savaites – lapkričio 11–27 dienomis – trukęs renginių ciklas subūrė įvairių sektorių įmones, įstaigas bei organizacijas skatindamas akademinį jaunimą užmegzti karjeros keliui naudingus ryšius, atrasti savanorystės, praktikos bei darbo galimybes.

Ateities perspektyvos – virtualioje erdvėje

Nepaisant to, kad tarp verslo ir akademinio jaunimo nebuvo gyvo kontakto, studentai ir moksleiviai noriai susirinko susipažinti su įmonėmis bei klausytis pranešimų virtualiu būdu. Renginio organizatoriai rūpinosi, kad dalyvius pasiektų kokybiškas, jauniesiems specialistams aktualus turinys CV rengimo, motyvacinio laiško rašymo, pasiruošimo darbo pokalbiui, savanorystės ir panašiomis temomis.

Jaunieji dalyviai atskleidžia, kad „Praktikos ir karjeros dienose’20“ įvykę virtualūs susitikimai ir pokalbiai ne vienam jų pagelbėjo ieškant patrauklios darbo ar praktikos vietos, mezgant naujas pažintis, susipažįstant su rinkos naujovėmis, renkantis baigiamojo darbo temą bei ieškant informacijos apie darbo rinkos galimybes.

Kauno kolegijos „Praktikos ir karjeros dienos’20“ / Organizatorių nuotr.

Dalyvavimo renginyje naudą drąsiai įvardina ir įmonės: teikdamos atsiliepimus jos pabrėžia įdirbį formuojant potencialių darbuotojų tinklą, atsakingo darbdavio įvaizdžio formavimą tarp jaunimo, bendradarbiavimo su Kauno kolegija tęstinumo plėtojimą.

„Kauno kolegijos „Praktikos ir karjeros dienos‘20“ yra puiki galimybė papasakoti studentams apie mūsų įmonės vertybes, praktikos galimybes ir kolegų sėkmės istorijas, kurios, tikime, gali įkvėpti ne vieną studentą siekti savo užsibrėžtų tikslų. Be to, tai galimybė surasti talentingus ir mūsų įmonės vertybes atitinkančius studentus, kurie atlikę praktiką, toliau tęs karjerą mūsų įmonėje“, – įspūdžiais dalijasi „Centric IT Solutions Lithuania“ Talentų pritraukimo specialistė Jurga Schulze.

Šiemet renginyje be pagrindinio partnerio „TransUnion Baltic“, dalyvius pasitiko tokios žymios įmonės kaip: „Freda“, „Bitė Lietuva“, „Centric IT Solutions Lithuania“, „Hostinger“, Evolution Lithuania“, „Hollister Lietuva“ ir daugelis kitų informacinių technologijų, transporto ir logistikos, finansų, vadybos, chemijos, maisto pramonės, energetikos, statybų, baldų pramonės, prekybos įmonių bei nevyriausybinių organizacijų.

Kauno kolegijos „Praktikos ir karjeros dienos’20“ / Organizatorių nuotr.

Gausybė renginyje dalyvavusių įmonių ir pašnekovų bei šimtai suinteresuotų studentų ir moksleivių, susibūrę virtualioje erdvėje, įrodė, kad šis renginys yra ypač svarbus ir vertingas. Aktyvus įsitraukimas į virtualias diskusijas, susitikimus bei pokalbius atskleidė jaunų žmonių motyvaciją ir norą domėtis savo karjera ir ateities perspektyvomis.

Karjeros galimybės išlieka net ir renginiui pasibaigus

Nors karjeros dienos baigėsi, renginiui sukurta interneto svetainė sėkmingai veikia toliau norintiems leisdama lengvai kandidatuoti į praktikos ir darbo vietas.

„Pastebėjus jaunimo aktyvumą bei renginio teikiamą naudą ir netradiciniame formate, nuspręsta Karjerosdienos.lt platformą palikti veikti toliau. Čia akademinis jaunimas ir toliau galės daugiau sužinoti apie dominančias įstaigas, įmones ar organizacijas, užmegzti karjeros keliui naudingus ryšius, atrasti savanorystės, praktikos bei darbo galimybes. Įmonės ir kitos organizacijos gali pristatyti savo veiklą, kelti praktikos ir darbo skelbimus, susipažinti su jaunaisiais specialistais“, – sumanymo privalumus atskleidžia Kauno kolegijos Karjeros centro vadovas Mindaugas Samuolaitis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.