Kauno apskrities komisariate peiliu švaistęsis vyras nusitaikė į pareigūnę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Už melagingą specialiųjų tarnybų iškvietimą Kauno apskrities komisariate atsidūręs jaunas vyras išsitraukė šaltąjį ginklą ir nusitaikė tiesiai į pareigūnę, laimei skaudžių pasekmių pavyko išvengti.

Kaip pranešė Policijos departamentas, liepos 30 d. apie 22.16 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariate, Jonavos rajono policijos komisariato patalpose, pristatytasis už melagingą spec. tarnybų iškvietimą neblaivus (2,75 prom.) 1997 metais gimęs vyras išsitraukė peilį ir bandė durti Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK pareigūnei.

Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 138 str. 1 d. (nesunkus sveikatos sutrikdymas) ir 286 str. (pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui).

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. Tuo tarpu, tas, kas panaudodamas ar grasindamas tuoj pat panaudoti fizinį smurtą pasipriešino valstybės tarnautojui ar kitam viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Tiesa, ketvirtadienį Kauno apskrities pareigūnai pateko į dar vieną keblią situaciją, tarnybiniame automobilyje sulaukė kyšio.

Policijos departamento duomenimis, liepos 30 d. apie 8.40 val. Kaune, Savanorių prospekte, tarnybiniame automobilyje, neblaivus ( 1,97 prom.) 1988 metais gimęs vyras, siekdamas, kad jis ir neblaivus (1,32 prom.) 1993 metais gimęs vyras išvengtų sulaikymo už viešosios tvarkos pažeidimą, Kauno apskr. VPK pareigūnams davė 100 eurų kyšį.

Įtariamieji uždaryti į areštinę. Pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 284 str. (viešosios tvarkos pažeidimas) ir 227 str. 2 d. (papirkimas).

Primename, kad tas, kas tiesiogiai arba netiesiogiai pats ar per tarpininką pasiūlė, pažadėjo ar susitarė duoti arba davė kyšį valstybės tarnautojui ar jam prilygintam asmeniui arba trečiajam asmeniui už pageidaujamą valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens teisėtą veikimą ar neveikimą vykdant įgaliojimus, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojas: gyvename pačiame miesto centre, o jaučiamės kaip užkampyje

Kaune fiksuojamas didžiausias sergamumas gripu

Kauno įmonėje sustabdyta šeimyninė afera – įmantri mokesčių slėpimo schema nesuveikė

Siūlymas MMA skirstyti pagal amžių sulaukė kritikos

Kauno moterų krizių centro vadovė: smurtautojai neatsiranda iš niekur, tai mūsų vaikai

Ieškoma techninių galimybių koronaviruso tyrimams užsiregistruoti internetu

Magistralėje Kaunas-Vilnius kelią užtvėrė kalnas šieno

Karantinas Kaune: moksleiviai liks namuose, darželinukų tėvams – kompensacijos

Lietuvos kariuomenėje vėl įsigalios jau taikyta taisyklė: šauktinių namo neišleis

Koronavirusas Kaune: plečiasi infekcijos židiniai sporto arenoje ir KTU Inžinerijos licėjuje