Kaune kuriasi pasaulinė tiesioginių žaidimų transliacijų kompanija | Kas vyksta Kaune

Kaune kuriasi pasaulinė tiesioginių žaidimų transliacijų kompanija

A. Aleksandravičiaus nuotr.

„Klaipėdos terminalo grupė“ (KTG) pirmąjį šių metų pusmetį baigė sėkmingais biuro patalpų nuomos sandoriais Vilijampolėje esančiame verslo centre „Alia“. Šiuo metu iš 4800 kv. m nuomojamo ploto verslo centre išnuomota apie 3360 kv. m – kone pusę viso biurų ploto užims švedų bendrovė „Evolution Gaming“.

„Pasirinkta pastato nuomos strategija nuomoti patalpas aukštais, jų neskaidant, pasiteisino. Šis mūsų projektas yra finansuotas KTG lėšomis, todėl turime didesnę laisvę rinktis mums tinkamus, patikimus nuomininkus, o taip pat – neskubėti skaidyti patalpų smulkiomis erdvėmis“, – pranešime žiniasklaidai cituojama KTG direktorė Ramunė Venslauskienė.

Pasak bendrovė marketingo vadovės Kristinos Avyžės, karantinas nesustabdė užklausų ir susidomėjimo ant Nemuno kranto įsikūrusio verslo centro patalpomis. Priešingai – prieš pandemiją plėtrai apsisprendusios įmonės turėjo daugiau laiko ir galimybių įvertinti rizikas bei finansus prieš sandorius.

„Alia“ patalpos yra nuomojamos jau įrengtos open office principu. Kaip teigiama pranešime, išskirtinė verslo centro vieta ir aukšta patalpų kokybė pritraukė pasaulinio lygio švedų įmonę „Evolution Gaming“, su kuria KTG sudarė apie 2000 kv. m nuomos sandorį.

„Evolution Gaming“ – pasaulyje pirmaujanti B2B tiesioginių žaidimų vaizdo transliacijų tiekėja, turinti savo padalinius 14-je pasaulio šalių, o studijas – aštuoniose pasaulio šalyse: Latvijoje, Gruzijoje, Maltoje, Belgijoje, JAV, Kanadoje, Rumunijoje ir Ispanijoje.

„Mes labai džiaugiamės, kad 2020 m. antroje pusėje Kaune atidarysime naują studiją. Ji papildys mūsų esamas aštuonias studijas visame pasaulyje ir suteiks galimybes patenkinti augančią pasaulinę mūsų produktų paklausą. Kauną pasirinkome kaip savo antrąją vietą Baltijos šalyse dėl didelio šio miesto potencialo, susijusio su darbo jėgos prieinamumu ir miesto ateities plėtros planais.

Be to, Kaunas yra netoli mūsų esamos studijos Rygoje, Latvijoje. Pagrindiniai mūsų darbuotojai -studentai ir absolventai, turintys gerus anglų kalbos įgūdžius. Viliamės, kad pritrauksime jaunus talentus, kurie taps mūsų komandos dalimi augančioje, globalioje „Evolution“ šeimoje“, – cituojama „Evolution Gaming“ vykdančioji direktorė Latvijos, Rumunijos, Maltos, Belgijos, Ispanijos ir Lietuvos rinkoms Olesya Ivanova.

Į buvusio „Combo“ klubo vietoje iškilusio verslo centro „Alia“ vystymą KTG investavo maždaug 11 mln. eurų. Čia nuo rudens planuoja įsikurti ir grožio klinika su SPA bei kiti nuomininkai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA