Nuvykus į Kauno pilies žiedą paaiškėjo, kodėl ketvirtadienio rytą buvo uždarytas eismas (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Nuvykus į Kauno pilies žiedą paaiškėjo, kodėl ketvirtadienio rytą buvo uždarytas eismas (papildyta)

Vaidas Pilkauskas 2020/07/02 07:41
Kas vyksta Kaune nuotr.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcijai ketvirtadienio rytas prasidėjo itin anksti. Trečiadienį Kauno miesto savivaldybei išplatinus informaciją, kad ankstų ketvirtadienio rytą bus uždarytas eismas Kauno pilies žiede ir detaliau nepaaiškinus, dėl kokių priežasčių, nuvykus į vietą paaiškėjo, kad čia filmuojamas vaizdo klipas, miesto žiedinę sankryžą paverčiant tikra drifto trasa.

Dar prieš 3 valandą nakties, šalia prekybos centro „Iki“ naktinėjantys kauniečiai galėjo stebėti nebūdingą tokiam ankstyvam rytui veiksmą. Keli drifto sportui parengti „BMW“ automobiliai, ekstremaliems triukams atlikti naudojamas motociklas, keliasdešimt operatorių, aptarnaujantis personalas.

Pradėjus švisti, apie 4 val. ryto, vyko pirmieji bandomieji važiavimai. Automobiliai ir motociklas raižė Kauno pilies žiedo važiuojamąją kelio dangą, joje palikdami ryškius padangų įspaudus. Po kelių važiavimų baltos linijos, žyminčios eismo juostas, tapo beveik nematomos ir pasidengė svylančios padangų gumos sluoksniu. Bent septyni policijos ekipažai blokavo įvažiavimus į Kauno pilies žiedinės sankryžos prieigas.

Kaip su portalu „Kas vyksta Kaune“ teigė susisiekę skaitytojai, sportinių automobilių riaumojimas tarp 4 ir 6 val. ryto buvo girdimas Vilijampolėje, ties Varnių tiltu ir kai kuriose Šilainių mikrorajono dalyse.

Pastebima, kad vykstant filmavimui, buvo keliamas nemenkas triukšmas, apie kurį vietos gyventojai nebuvo iš anksto informuoti. Teritorija, kurioje vyko lenktynių veiksmą primenantis siužetas, nors ir buvo ankstus rytas, nebuvo atitverta atskiriant pėsčiuosius nuo važiuojamosios dalies, nebudėjo medikai, filmavimo metu kursavo viešasis transportas.

Kaip veiksmo vietoje teigė vienas iš kūrybinės grupės komandos narių, renginys su Kauno miesto savivaldybe suderintas, jie turėtų pasirūpinti ir teritorijos sutvarkymu po filmavimo, nuvalyti kelio dangą.

Kelio danga po drifto filmavimo / Kas vyksta Kaune nuotr.

Trečiadienį miesto savivaldybei išplatinus eismo schemą ir pranešus apie kelioms valandoms uždaromą žiedinę sankryžą, paskelbta, kad visi privažiavimai prie Kauno pilies žiedo ankstyvo ryto valandomis bus protarpiais uždaromi dėl ten vyksiančių darbų. Savivaldybės atstovų pasiteiravus papildomai, buvo atsakyta, kad vyks intensyvūs filmavimo darbai, todėl reikalinga atlaisvinti važiuojamąją gatvės dalį aplink žiedą, o konkrečios priežasties neįvardinta, kad į veiksmo vietą neprišaukti smalsuolių, kurie papildomai apsunkintų procesą.

Dėl ekstremalaus siužeto vaizdo klipo filmavimo Kauno pilies žiede, buvo panaikinti skiriamieji eismo juostų kuoleliai, kad lenktynininkai, slysdami šonu, galėtų įsitekti į staigų posūkį.

Papildyta 08.49 val.

Kauno miesto savivaldybė patvirtino, kad uždarius eismą ties Kauno pilies žiedu, buvo filmuojamas vaizdo klipas. Pasak, savivaldybės, maištingas vaizdo klipas dienos šviesą turėtų išvysti jau artimiausiomis dienomis.

Automobilių keliamas triukšmas buvo girdimas Žaliakalnyje, Senamiestyje ir dalyje Vilijampolės, tačiau miesto atstovai apgailestauja, kad kauniečiams šįryt teko pabusti anksčiau ir žada, kad tai nepasikartos.

Eismas Kauno pilies žiedu jau vyksta įprastine tvarka.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.