Ant Milikonių kalno susidūrus automobiliams, kamštis nusidriekė per pusę Kauno

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio pavakarė sunki vairuotojams, važiuojantiems nuo Taikos prospekto link Vilijampolės. Kylant į Šilainius įvykus avarijai, smarkiai apsunkintas eismas visoje Varnių gatvėje ir kitoje Neries pusėje.

Kaip matyti „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo atsiųstose nuotraukose, Milikonių kalnu kylant į Šilainius, Linkuvos ir Pryšmančių gatvių sankryžoje susidūrė „Volvo“ ir „Range Rover“ transporto priemonės.

Iš mašinų išsidėstymo panašu, kad į kairę sukęs „Volvo“ vairuotojas nepraleido nuo kalno besileidusio visureigio. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams nurodė, kad toks įvykis neregistruotas – vadinasi, žmonės nelaimės metu nenukentėjo, vairuotojai pildo eismo įvykio deklaracijas.

Avarija Linkuvos gatvėje / Skaitytojo nuotr.

Avarijos padarinius užfiksavęs kaunietis teigė, kad spūstis jau yra nusidriekusi iki Varnių gatvės tilto. „Autobusai pro avarijos vietą pravažiuoti link Šilainių negali, tik lengvasis transportas“, – tvirtino vyras.

„Google Maps“ duomenimis, spūstis kerta tiltą ir tęsiasi Nuokalnės gatve bei Taikos prospektu praktiškai iki Birželio 23-iosios gatvės sankryžos. „Kas vyksta Kaune“ primena, kad panaši grūstis penktadienį susidarė automobiliams susidūrus ant Varnių tilto.

Eismo situaciją mieste taip pat sunkina Islandijos plente pradėti rekonstrukcijos darbai. Norėdami išvengti nuo Muravos sankryžos link „Megos“ vangiai judančio transporto srauto, vairuotojai suka pro Kauną – čia didėja eismo intensyvumas.

39 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iššūkis kauniečiams: ar gerai pažįsti Kauno rajoną?

Kauno muitininkų pričiuptas vyras nelegalų krovinį slėpė po šakočiais

Sutuoktiniams iš Kauno automobilių verslas apkarto - teks sumokėti daugiatūkstantinę baudą

Per žingsnį nuo stichinės nelaimės: prie Kauno situacija ypač sudėtinga

Mirtinai posūnį sumušusiam G. Konteniui priteista išmoka

Rusija keičia įvažiavimo į Karaliaučių tvarką (atnaujinta)

Oficialiai nustatyta kadenciją baigiančios D. Grybauskaitės renta

Kauniečiai sunerimę: Palemonas paskendo juoduose dūmuose

Darbymetis Kauno autobusų stotyje: po atnaujinimo tiek keleivių dar nebuvo

Skaudi avarija stabdo eismą Kauno centre