Ant Milikonių kalno susidūrus automobiliams, kamštis nusidriekė per pusę Kauno

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio pavakarė sunki vairuotojams, važiuojantiems nuo Taikos prospekto link Vilijampolės. Kylant į Šilainius įvykus avarijai, smarkiai apsunkintas eismas visoje Varnių gatvėje ir kitoje Neries pusėje.

Kaip matyti „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo atsiųstose nuotraukose, Milikonių kalnu kylant į Šilainius, Linkuvos ir Pryšmančių gatvių sankryžoje susidūrė „Volvo“ ir „Range Rover“ transporto priemonės.

Iš mašinų išsidėstymo panašu, kad į kairę sukęs „Volvo“ vairuotojas nepraleido nuo kalno besileidusio visureigio. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams nurodė, kad toks įvykis neregistruotas – vadinasi, žmonės nelaimės metu nenukentėjo, vairuotojai pildo eismo įvykio deklaracijas.

Avarija Linkuvos gatvėje / Skaitytojo nuotr.

Avarijos padarinius užfiksavęs kaunietis teigė, kad spūstis jau yra nusidriekusi iki Varnių gatvės tilto. „Autobusai pro avarijos vietą pravažiuoti link Šilainių negali, tik lengvasis transportas“, – tvirtino vyras.

„Google Maps“ duomenimis, spūstis kerta tiltą ir tęsiasi Nuokalnės gatve bei Taikos prospektu praktiškai iki Birželio 23-iosios gatvės sankryžos. „Kas vyksta Kaune“ primena, kad panaši grūstis penktadienį susidarė automobiliams susidūrus ant Varnių tilto.

Eismo situaciją mieste taip pat sunkina Islandijos plente pradėti rekonstrukcijos darbai. Norėdami išvengti nuo Muravos sankryžos link „Megos“ vangiai judančio transporto srauto, vairuotojai suka pro Kauną – čia didėja eismo intensyvumas.

39 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Ministras E. Misiūnas kuria revoliuciją vairuotojams: nauji draudimai ir galimybės

Kauno gimdymo namuose - džiugi sukaktis: ar nėščiosios šiandien tokios pat kaip anksčiau?

Sergamumas tymais ir toliau auga

Sportiška vasara Kaune: nemokamos treniruotės pagal kiekvieno skonį

Šilainiuose – neeilinė kliūtis vairuotojams

Įspėja saugotis: oro užterštumas Kaune tik didėja

Į Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų pareigas – du rimti kandidatai

Laukia džiazuojantis savaitgalis, Atvelykio pramogos bei ekologijos pamokos (renginių apžvalga)

Šį savaitgalį kauniečius kvies sodinukų mugė „Aš sodinu“

Minint įspūdingą „Gintarinės poros“ sukaktį - pokalbis su legendiniais Kauno šokėjais J. ir Č. Norvaišomis (tiesioginė transliacija)