Ant Varnių tilto sumaitoti automobiliai: nusidriekė milžiniška spūstis

Skaitytojos, „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio pavakarę smarkus susidūrimas fiksuotas ant Varnių tilto – policijos žiniomis, čia susidūrė du automobiliai. Svarbioje eismo arterijoje piko metu atsiradus kliūčiai, kiti vairuotojai priversti kiurksoti didelėje spūstyje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams nurodė, kad pranešimas apie avariją Varnių gatvėje, ant tilto, gautas 17.30 val. Čia judant Vilijampolės kryptimi susidūrė du automobiliai, vienas jų – „Volvo“, o kito markė nenustatyta.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai sakė, „Volvo“ ratą visiškai išlūžus. Kauniečiai taip pat tvirtino, kad nelaimėje sudalyvavo net keturi automobiliai. Tuo metu socialiniuose tinkluose gyventojai reiškė pasipiktinimą pareigūnus nesuvaldant eismo srautų ir neužtikrinant gero transporto pralaidumo.

Nors automobiliai smarkiai apgadinti, žmonės nelaimės metu sužaloti nebuvo. Avarijos vietoje dirba policijos pareigūnai. Pirminiais duomenimis, vairuotojai blaivūs – jie ketina pildyti eismo įvykio deklaracijas.

Kauniečiai informuoja, kad Nuokalnės gatve ir Taikos prospektu nutįso didžiulis kamštis. Automobiliai stoja jau ties Birželio 23-iosios sankryža, eismas apsunkintas ir periferinėse gatvėse, Savanorių prospekte nuo „Hyper Maximos“ važiuojant link miesto centro.

Tuo metu vairuotojus nesėkmės persekiojo ir kitoje Kauno vietoje. Policijos budėtojo žiniomis, 17.02 val. pranešta apie laikinosios automobilių nuomos įmonei „CityBee“ priklausančios „Toyota“ transporto priemonės ir „Volkswagen“ avariją K. Baršausko gatvėje.

Avarija K. Baršausko gatvėje / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Panašu, kad tik įveikus VI forto žiedą, „CityBee“ vairuotojas stabtelėjo prie pėsčiųjų perėjos ir gavo smūgį į galą. Žmonės nebuvo sužeisti, tačiau vairuotojai ginčijosi dėl kaltės. Policininkai aiškinasi aplinkybes, greičiausiai, čia irgi bus subraižytos eismo įvykio deklaracijos.

57 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Ministras E. Misiūnas kuria revoliuciją vairuotojams: nauji draudimai ir galimybės

Kauno gimdymo namuose - džiugi sukaktis: ar nėščiosios šiandien tokios pat kaip anksčiau?

Sergamumas tymais ir toliau auga

Sportiška vasara Kaune: nemokamos treniruotės pagal kiekvieno skonį

Šilainiuose – neeilinė kliūtis vairuotojams

Įspėja saugotis: oro užterštumas Kaune tik didėja

Į Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų pareigas – du rimti kandidatai

Laukia džiazuojantis savaitgalis, Atvelykio pramogos bei ekologijos pamokos (renginių apžvalga)

Šį savaitgalį kauniečius kvies sodinukų mugė „Aš sodinu“

Minint įspūdingą „Gintarinės poros“ sukaktį - pokalbis su legendiniais Kauno šokėjais J. ir Č. Norvaišomis (tiesioginė transliacija)