Ant Varnių tilto sumaitoti automobiliai: nusidriekė milžiniška spūstis

Skaitytojos, „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio pavakarę smarkus susidūrimas fiksuotas ant Varnių tilto – policijos žiniomis, čia susidūrė du automobiliai. Svarbioje eismo arterijoje piko metu atsiradus kliūčiai, kiti vairuotojai priversti kiurksoti didelėje spūstyje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams nurodė, kad pranešimas apie avariją Varnių gatvėje, ant tilto, gautas 17.30 val. Čia judant Vilijampolės kryptimi susidūrė du automobiliai, vienas jų – „Volvo“, o kito markė nenustatyta.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai sakė, „Volvo“ ratą visiškai išlūžus. Kauniečiai taip pat tvirtino, kad nelaimėje sudalyvavo net keturi automobiliai. Tuo metu socialiniuose tinkluose gyventojai reiškė pasipiktinimą pareigūnus nesuvaldant eismo srautų ir neužtikrinant gero transporto pralaidumo.

Nors automobiliai smarkiai apgadinti, žmonės nelaimės metu sužaloti nebuvo. Avarijos vietoje dirba policijos pareigūnai. Pirminiais duomenimis, vairuotojai blaivūs – jie ketina pildyti eismo įvykio deklaracijas.

Kauniečiai informuoja, kad Nuokalnės gatve ir Taikos prospektu nutįso didžiulis kamštis. Automobiliai stoja jau ties Birželio 23-iosios sankryža, eismas apsunkintas ir periferinėse gatvėse, Savanorių prospekte nuo „Hyper Maximos“ važiuojant link miesto centro.

Tuo metu vairuotojus nesėkmės persekiojo ir kitoje Kauno vietoje. Policijos budėtojo žiniomis, 17.02 val. pranešta apie laikinosios automobilių nuomos įmonei „CityBee“ priklausančios „Toyota“ transporto priemonės ir „Volkswagen“ avariją K. Baršausko gatvėje.

Avarija K. Baršausko gatvėje / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Panašu, kad tik įveikus VI forto žiedą, „CityBee“ vairuotojas stabtelėjo prie pėsčiųjų perėjos ir gavo smūgį į galą. Žmonės nebuvo sužeisti, tačiau vairuotojai ginčijosi dėl kaltės. Policininkai aiškinasi aplinkybes, greičiausiai, čia irgi bus subraižytos eismo įvykio deklaracijos.

57 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Žalgirio“ padėka Estijos krepšinio gerbėjams – rungtynės Taline

Sausra „džiovina“ ir Kauno hidroelektrinės darbą

Daugiau nei ketvirtį amžiaus praleidę kartu - skiriasi Zuokai

Dėl miesto centre atsivėrusios duobės - kenčia kauniečių piniginės

Laisvės alėjoje - neįprastas reginys iš gyvūnijos pasaulio (foto)

Kauno žudynių byla – vėl pareigūnų akiratyje: prašo atsižvelgti į „naują informaciją“

„Akropolyje“ vagis susižavėjo svetima pinigų prikimšta pinigine

Iškilmingai prisiekė Kauno apskrities policijos pareigūnai (foto)

Paskelbtos politikų turto deklaracijos: kur rikuojasi Kauno meras?

Specialistai apie taršą Kauno mariose: gal jau praskiedė lietus