Kauno vairuotojai stojo ant pačiūžų: eismą stingdo didžiulės spūstys (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“, skaitytojų nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį nestojant snygiui, Kauno gatvėse vieni po kito fiksuojami eismo įvykiai. Negana to, kad srautą lėčiau judėti verčia sudėtingos eismo sąlygos, gatves blokuoja aplamdyti, važiuojamojoje dalyje skersai stovintys automobiliai.

Viena naujausių avarijų, kaip praneša „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, nutiko Kovo 11-osios gatvėje, kur susidūrė trys automobiliai. Dėl stovinčių transporto priemonių eismas sukaustytas praktiškai per visą gatvės ilgį, automobiliai vos juda ir Partizanų gatvėje, Savanorių bei Pramonės prospektuose.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas portalą informavo, Kovo 11-osios gatvėje vienas kitą kliudė mokomasis „Kia“, „BMW“ ir „Volkswagen“ automobiliai. Pranešimas apie šį techninį eismo įvykį, kurio metu žmonės nenukentėjo, gautas 12.55 val.

Beveik tuo pačiu metu, 12.56 val., pranešta apie „Toyota“ ir autobuso avariją Sukilėlių prospekto ir Eivenių gatvės sankryžoje. Čia sužalojimų, laimei, taip pat išvengta, tačiau blokuojamas Sukilėlių prospektas, spūstis nusitęsusi per Utenos ir K. Petrausko gatves iki pat Parodos kalno.

Policijos duomenimis, techninis „Mazda“ ir „Toyota“ automobilių eismo įvykis, trikdantis eismą, kiek anksčiau fiksuotas Raudondvario plente, ties „Rimi“. Vairuotojai čia nesutarė dėl kaltės, pareigūnai aiškinasi avarijos aplinkybes. Be to, 11.24 val. pranešta apie avariją Raudondvario plento gale, prie „Regitros“.

Kauniečių teigimu, srautą Varnių ir Linkuvos gatvėse stabdo ties jų sankirta susidūrusios mašinos. „Google Maps“ duomenimis, techniniai eismo įvykiai fiksuojami ir V. Krėvės prospekto bei Birželio 23-iosios gatvės žiedinėje sankryžoje, Pramonės prospekte ties Elektrėnų gatve.

Kauno apskrities VPK budintis pareigūnas pridūrė, kad pranešimų apie avarijas penktadienį itin daug, nors nukentėjusių eismo dalyvių nuo ryto, kai prie Aleksoto tilto į stulpą rėžėsi autobusas, išvengta.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis, Kauno gatvės intensyviai barstomos druskos mišiniu ir valomos, tačiau krituliams nesibaigiant greitai vėl pasidengia baltu sniego patalu.

Papildyta

Automobilių kelių direkcija praneša, kad penktadienio popietę eismo sąlygos Lietuvoje lieka sudėtingos dėl besitęsiančio snygio. 13 val. duomenimis, visoje Lietuvoje valstybinės reikšmės keliai padengti sniego sluoksniu, vietomis su šlapio sniego provėžomis, slidūs.

Kaip skelbia BNS, sudėtingesnės eismo sąlygos yra Šiaulių, Tauragės bei Kauno apskrityse. Visoje šalies teritorijoje, išskyrus Klaipėdos ir Telšių apskritis, silpnai sninga. Oro temperatūra siekia nuo 2 iki 5 laipsnių šalčio.

Pasak kelininkų, nors keliai valomi ir barstomi, dėl numatomo snygio sąlygos išliks žiemiškai sudėtingos, todėl vairuotojai turėtų atsižvelgti į meteorologines sąlygas, stengtis nelenkti kitų transporto priemonių, jei nėra būtinybės, o persirikiuojant būti ypač atidūs.

66 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Vaikų Velykėlės: tradicinė šventė nepraeis be staigmenų

Prokuratūra atsisakė tirti Kauno savivaldybės sprendimą dėl draustinių

Per rinkimus gegužę – iki penkių dienų ištęstas išankstinis balsavimas

Kauno centrinio pašto atgaivinimo iniciatoriai kviečia į kūrybines dirbtuves

Išparduotuvės: nebe naujiena, bet aktualu bus visada

K.A.V.A. 2019: augantys augančio miesto apdovanojimai

Teisių neturintis vyras automobiliu lėkė beveik 200 kilometrų greičiu

Avarija Šilainiuose: į skiriamąją salelę įlėkė ir išsibarstė „BMW“

Paaiškėjo, kokia eilės tvarka balsuosime už partijas ir komitetus rinkimuose į Europos Parlamentą

Susirgusiųjų tymais daugiau nei pusė tūkstančio: Kaunas vis dar muša rekordus