Skaitytoja: prašau, užbaikite šitą pragarą

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio vakarą automobilyje praleistas laikas grįžtant namo neplanuotai prailgo ne vienai dešimčiai kauniečių. To priežastis – pradėtas anonsuotas Užnerio gatvės remontas.

„Noriu paprašyti, jog informuotumėte Kauno gyventojus, kad važiuojant nuo Megos link Klaipėdos į Domeikavą jie važiuoja šalutiniu keliu“, – rašė viena portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja. Ji, drauge su kitais vairuotojais, šiandien užstrigo spūstyse, atsiradusiose dėl vairuotojų neįpratimo prie kelio remonto.

„Šiandien vakare košmaras pravažiuojant Žemaičių plentu į Domeikavą. Neįmanoma įvažiuoti, nes visi ponai „vairuotojai“ nuo Megos įsivaizduoja, jog paslaugą daro praleisdami kelią važiuojantiems pagrindiniu, užuot kaip priklauso praleidę kitus eismo dalyvius“, – rašė ji ir pridūrė, jog nuo viaduko važiuojant link Klaipėdos – taip pat kamščiai.

Gyventojams teks pakentėti: iki rugpjūčio uždaroma pagrindinė į Vytėnus vedanti gatvė 8 nuotr.

Kiti skaitytojai atkreipė dėmesį, jog spūstys nesiliauja beveik visą dieną. „Išvažiuojantiems iš Vytėnų rajono link Šilainių, pravažiuoti yra neįmanoma 8-14 valandą. Važiuojant nuo Šilainių į Sargėnus – Vytėnus, labai didelės automobilių spūstys 17-19 valandomis“, – pasakojo jie.

Skaitytojai pasakojo, jog minėtoje vietoje puikiai tiktų laikino šviesoforo įrengimas. Tiesa, Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas P. Keras teigė, jog šviesoforo įrengimo darbai nėra numatyti. Vietoj to sutarta, kad eismą minėtoje vietoje reguliuos policijos pareigūnai.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, jog Užnerio gatvės remonto darbus numatyta užbaigti iki rugpjūčio mėnesio, o tuo tarpu eismas pagrindine į Vytėnus vedančia gatve uždraustas ir nukreipiamas per apylankas.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo užfiksuotais vaizdais ar perduoti informaciją apie įvykius Kaune, rašykite specialios funkcijos „Pranešk naujieną“ pagalba.

67 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno koronaviruso dienoraštis #9

Respublikinėje Kauno ligoninėje pradedami mokymai koronaviruso pacientams padėti

Virtualūs „Kino pavasario“ apdovanojimai – sulaukė 55 tūkst. filmų peržiūrų

Policija: dėl karantino pastebimas nusikaltimų skaičiaus augimas: pataria kaip apsisaugoti

Uždaroma Kauno autobusų stotyje esanti „Rimi“ parduotuvė: nustatytas ne vienas koronaviruso atvejis

Premjeras kreipėsi į senjorus: prašo saugotis koronaviruso ir likti namie (video)

Ligoninėms pradėti skirstyti tūkstančiai kaukių-filtrų

Vidurnaktį uždaromos Lietuvos sienos keleiviams iš Rusijos ir Baltarusijos

S. Skvernelis: nuo balandžio bus keliami medikų atlyginimai

Galimybė pamatyti „Kino pavasario“ festivalio uždarymo filmą iš namų – tik iki vidurnakčio