Šeštadienio pavakarę vienas vyras vidury Rotušės aikštės nusprendė išsikepti maisto? – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Šeštadienio pavakarę vienas vyras vidury Rotušės aikštės nusprendė išsikepti maisto?

Dalintis:

Šeštadienio pavakarę kauniečiams Rotušės aikštėje teko pamatyti neįprastą vaizdą: vidury aikštės telefonu kalbantį vyrą su degančiu griliu. Gatvės šefas, atrodo, buvo pasiruošęs gerai – atsigabeno ne tik kepsninę, bet ir kelis maišus ingredientų.

„Ką ten kepa žmogelis“, – komišku vaizdu pasidalinusi rašė kaunietė.

Kaunietė šį pamatytą vaizdą galėjo neteisingai suprasti, nes įžiebta ugnis Rotušės aikštėje kvietė į vėlyvas bažnyčios mišias einančius žmones uždegti žvakutes.

Velyknaktis – minimas naktį iš šeštadienio į Velykų sekmadienį. Velyknaktį tikintieji susirenka į bažnyčia, švenčiama iškilminga „nakties, šviesesnės už dieną“ liturgiją, susirinkusieji apšviečia aplinką savo atsineštomis žvakėmis.

33
8
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.