Įamžino apleistą kiemą Kaune: vaikai žaidžia su sniegu, bet tuoj teks žaisti su šiukšlėmis – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Įamžino apleistą kiemą Kaune: vaikai žaidžia su sniegu, bet tuoj teks žaisti su šiukšlėmis

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

K. Griniaus gatvės gyventojas neištvėrė, viešina jau ne pirmą kartą šiukšlėmis aptekusį daugiabučio kiemą. Vyras prognozuoja, kas šventiniu laikotarpiu vaizdas bus dar baisesnis.

„Štai ir vėl K. Griniaus g 9. Bardakas pastovus nuo sekmadienio!! Kiek galima!! Kur „Kauno švara“?? Prašome gerbiamo Sauliaus Lazausko komentaro. Visi K. Griniaus 9-11-13 namų gyventojai. Artėja šventes, vaikai žaidžia su sniegu. Ar jiems reikės žaisti su šiukšlėmis?? Pro visa kiemą nešioja popierius. Kiek galima???“ – pirmadienį klausė kaunietis.

Vyras iškėlė ir klausimą, už ką moka gyventojai. „Už ką mes mokame pinigus? Visada sako vesim laiku. Padauginsim vežimą, niekas taip ir niekur nedaugėja. Reiks visą medžiagą siųsti Kakadu.. Daugumos požeminių konteinerių. Kur tik einu, vien šiukšlynas. Gal vadovai nesusitvarko su savo pareigom? Ypač popieriaus, kartono pakuočių. Kas per šventes darysis. Baisu pagalvoti. Dovanos, visa kita“, – komentavo skaitytojas.

Į susiklosčiusią situaciją sureagavo ir „Kauno švara“, plačiau skaityti galite čia.

36
10
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
DIENOS TOP

Populiariausi

NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.