Tik auksas ir deimantai – Kauno senamiestyje duris atvėrė prabangių juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ (foto) – Kas vyksta Kaune

Tik auksas ir deimantai – Kauno senamiestyje duris atvėrė prabangių juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ (foto)

Juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ / Organizatorių nuotr.
Juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ / Organizatorių nuotr.

Kauno senamiestyje, adresu Šv. Gertrūdos g. 51A, duris atvėrė naujas prabangių juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“. Tai jau antroji Lietuvoje kuriamų gaminių parduotuvė mieste, kurioje lankytojų lauks tik prabangiausio segmento kolekcijos – viskas iš aukso ir deimantų.

Vertinami už kokybę ir aptarnavimą

„Tai – juvelyrikos profesionalai. Komunikabilumas, atsakingumas, įsiklausimas į klientą mane sužavėjo. Daug kalbėjome, derinome detales. Dabar, kai žiedai jau mūsų rankose, mes drąsiai galime pasakyti jie – TOBULI! Darbas atliktas nepriekaištingai. Didžiausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos! Mes būsime nuolatiniai klientai“, – sako už aptarnavimą ir profesionalumą „Auksinė svajonė“ komandą vertinantys klientai.

„Auksinės svajonės“ istorija prasidėjo dar 90-ųjų pradžioje. Tuo metu įmonę pirmtakę atvėrė šiandieninio vadovo Airido tėtis. Ji tapo viena didžiausių Lietuvos didmeninės ir mažmeninės prekybos bei deimantų tiekimo bendrovių. Daug metų veikusios sėkmingai, 2008-ųjų krizės metu įmonės veikla sustojo, o po kelerių metų, palaikomas tėčio, veiklą nauju pavadinimu sėkmingai atnaujino dabartinis vadovas Airidas.

„Pagrindinis įvertinimas mums – nuolat iš lūpų į lūpas keliaujančių rekomendacijų pagalba augantis klientų ratas. Sulaukiame ne tik vis sugrįžtančių esamų pirkėjų, bet ir pagal jų rekomendacijas apsilankančių draugų, šeimos narių, kolegų. Puoselėjame šiltus, betarpiškus santykius, džiaugiamės grįžtamuoju klientų ryšiu. Nuolat tiesiogiai bendraudami labai aiškiai jaučiame klientų poreikius, dėl šio priežasties nusprendėme atverti antrojo Kaune ir trečiojo Lietuvoje salono duris“, – sako „Auksinė svajonė“ vadovas Airidas.

Juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ / Organizatorių nuotr.
Juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ / Organizatorių nuotr.

Kuria patys – Kaune

Šv. Gertrūdos gatvėje įsikūrusio stilingo salono asortimente – tik prabangios naujausios kolekcijos iš aukso ir deimantų. Visi gaminiai kuriami Lietuvoje, Kaune, „Auksinė svajonė“ juvelyrų komandos. Tarp daugelio įmonės išskirtinumų ir tai, jog deimantus ir kitas žaliavas salonų komanda į Lietuvą tiekia tiesiogiai – be tarpininkų. Tai užtikrina aukščiausią gaminių kokybę.

„Deimantus vežame iš pirmųjų rankų, kartu užsiimame ir didmenine jų prekyba – kitiems juvelyrams bei juvelyrinių dirbinių salonams. Mūsų gamyboje itin daug rankų darbo. Turime didelę juvelyrų komanda, kuri čia Kaune, „Girstupyje“ įsikūrusiame mūsų padalinyje gamina visus pirkėjams siūlomus gaminius“, – sako „Auksinė svajonė“ vadovas.

Bendraudami tiesiogiai su klientu ir patys užsiimdami gamyba be tarpininkų, įmonės komanda gali pasigirti asortimento aktualumu. Visos naujausios auskarų, žiedų, apyrankių, grandinėlių ir kitų gaminių kolekcijos gimsta tik iš klientų poreikių.

„Ypatingai didelį dėmesį skiriame individualių dirbinių, ypač – vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų, gamybai. Žiedus galima išsirinkti pagal kataloge esantį modelį arba pagal pačių klientų individualų eskizą. Tiesa, net jei pirkėjas ir nežino, ko tiksliai norėtų, užsukęs į mūsų salonus gaus aktualių patarimų bei rekomendacijų, padėsiančių priimti galutinį sprendimą“, – teigia juvelyrikos salonų atstovas.

Juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ / Organizatorių nuotr.

Konkurencingos kainos

Gamindami dirbinius patys, „Auksinė svajonė“ komanda gali pasiūlyti ir rinkoje itin konkurencingas kainas. Esant poreikiui, „Girstupyje“ esančiame salone atliekamas ir visų juvelyrinių dirbinių remontas.

Naująjį „Auksinė svajonė“ saloną jau galima aplankyti Kauno senamiestyje, adresu Šv. Gertrūdos g. 51A. Taip pat įmonės padalinį galima rasti ir adresu Kovo 11-osios g. 22 arba Vilniuje – A. Goštauto g. 8.

Apsipirkti bei susipažinti su asortimentu internetu įmonės komanda kviečia apsilankius svetainėje https://auksinesvajone.lt/.

Daugiau informacijos ir naujienų – „Auksinė svajonė“ profilyje „Facebook“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA