Teismui perduota dar viena kauniečio R. Jakščio byla dėl galimo paauglių tvirkinimo – Kas vyksta Kaune

Teismui perduota dar viena kauniečio R. Jakščio byla dėl galimo paauglių tvirkinimo

BNS 2023/12/22 10:46
Remigijus Jakštys / DELFI nuotr.

Kauno apygardos prokuratūros prokuroras šią savaitę teismui perdavė dar vieną paauglių tvirkinimu kaltinamo Remigijaus Jakščio bylą.

Kaip penktadienį pranešė prokuratūra, ikiteisminio tyrimo metu apklausti nukentėjusieji ir liudytojai, surinkti kiti duomenys leidžia teigti, kad seksualiniai nusikaltimai 2018 metų lapkričio – 2020 metų vasarį padaryti prieš tris nepilnamečius.

Žinomam mentoriui bei moksleivių kelionių į užsienį organizatoriui R. Jakščiui pareikšti kaltinimai dėl trijų nusikalstamų veikų, už šį nusikaltimą numatytas laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kauno rūmams.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Kauno apygardos prokuratūros atstovai, tyrimą atliko Kauno apskrities policijos kriminalistai.

Jaunuolis anksčiau buvo du kartus teistas už nusikaltimus nepilnamečių seksualinio apsisprendimo laisvei ir neliečiamumui.

Rugsėjį R. Jakštys buvo paleistas į laisvę, atlikęs jam teismo skirtą 90-ties parų arešto bausmę.

Tuo metu birželio mėnesio Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų nuosprendis, kuriuo jam paskirta trejų metų ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmė, yra neįsiteisėjęs, jis apskųstas Kauno apygardos teismui apeliacine tvarka.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA