Į Kauną sugrįžęs koloristikos profesionalas B. Ivanauskas: mano tikslas – sveiki ir gyvybingi plaukai | Kas vyksta Kaune

Į Kauną sugrįžęs koloristikos profesionalas B. Ivanauskas: mano tikslas – sveiki ir gyvybingi plaukai

Benas Ivanauskas / Organizatorių nuotr.

Plaukų stilistas, „Balayage by Ben“ įkūrėjas Benas Ivanauskas grįžo į gimtąjį Kauną. 11 metų sostinėje praleidęs koloristikos profesionalas savo žinias dabar Kaune demonstruoja ne tik klientus gražindamas įvairiomis plaukų dažymo technikomis, bet kirpėjus kviečia ir į individualius mokymus.

Vieno garsiausių koloristų Mounir akademiją Dubajuje baigęs B. Ivanauskas jau daugiau nei 10 metų sukasi grožio sferoje ir nuolat gilina savo žinias „L’Oréal“ akademijoje, pas Lietuvos bei užsienio TOP meistrus. Vilniuje savo įkurtame grožio salone „Balayage by Ben“ klientus gražinęs plaukų stilistas nuo šiol savo žiniomis ir patirtimi dalinsis Kaune.

„Kaunas – mano gimtasis miestas, kažkada iš jo bėgau dėl sunkios vaikystės tėvų namuose, tačiau grįžtu, nes čia dar turiu nebaigtų reikalų. Vilniuje turėjau savo dvi plaukų studijas, tačiau dėl savęs ir savo sveikatos nusprendžiau jas uždaryti. Supratau, kad noriu vidinės ramybės, todėl nusprendžiau grįžti ir pradėti viską nuo nulio. Po 11 Vilniuje praleistų metų grįžtu jus džiuginti ir lepinti savo žiniomis bei patirtimi“, – atviravo B. Ivanauskas.

Sveiki ir gyvybingi plaukai

B. Ivanauskas savo profesiją vadina aistra – kiekvieno vizito metu klientams jis padeda ne tik susipažinti su savo plaukais ir jų priežiūra, bet ir susigrąžinti pasitikėjimą.

„Mano tikslas – sveikų ir gyvybingų plaukų palaikymas. Jeigu siekiate naujos išraiškos gyvenime ir norite išsaugoti gražių plaukų paslaptį – galiu jums padėti. Sudėtingiausi dažymai, korekcijos, išraiškingos spalvos, stiliaus tendencijos – mano sritis“, – tvirtino B. Ivanauskas ir pridūrė, kad į kiekvieną plaukų dažymą žiūri su didele meile.

Koloristikos profesionalas pasirūpins, kad plaukai atrodytų nepriekaištingai ne tik salone, bet jų priežiūra būtų lengva ir namuose.

„Kiekvienam klientui stengiuosi parinkti tinkamą plaukų spalvą, kirpimą pagal veido bruožus bei kasdienį šukavimą, kurį galėtumėte pasidaryti ir namuose. Patariu ir išmokau, kaip elgtis su plaukais ir kada jiems skirti papildomos priežiūros bei laiko. Kiekvieno vizito metu individualiai ir pagal plauko būklę parenku tam skirtas priemones, kurias, žinoma, galite naudoti namuose“, – apie savo darbą pasakojo B. Ivanauskas.

Benas Ivanauskas / Organizatorių nuotr.

Naujas plaukų dažymo technikas atrasti ir sulaukti profesionalo patarimų galima „Domini“ grožio studijoje, įsikūrusioje Kaune, V. Putvinskio g. 38-30.

Rezervacijas galima atlikti „Treatwell“ pagalba čia, o nepriekaištingus B. Ivanausko darbus išvysti „Instagram“ „Balayage by Ben“ paskyroje.

„Plaukų dažymas, ypač korekcijos, mane „veža“. Širdis džiaugiasi, kai pabaigus darbą klientas nusišypso, o aš žinau, kad padariau viską: pritaikiau tobulai tinkančią spalvą bei pasirūpinau, jog plaukai būtų sveiki, gyvybingi, žvilgantys ir netrupėtų“, – užsirašyti vizitui kvietė plaukų stilistas.

„Balayage by Ben“ atliktas darbas / Organizatorių nuotr.

Individualūs mokymai kirpėjams

B. Ivanauskas koloristikos paslapčių moko ir kitus. Plaukų stilistas neabejoja, kad jo vedami kursai sudomins ne tik naujokus, bet ir pažengusius kirpėjus. „Išspręsime visas jūsų problemas, su kuriomis susiduriate dažant plaukus“, – užtikrintai sakė B. Ivanauskas.

Individualių mokymų metu sužinosite apie:

– Natūralių šviesių plaukų užtamsinimą;

– Natūralių plaukų šviesinimą ir balinimą;

– Darbą su balinimo milteliais;

– Plaukų spalvos korekciją (kaip per vieną dieną išeiti iš tamsiai dažytos bazės);

– Airtouch dažymo techniką;

– Balayage dažymo techniką;

– Juvelyrinį sruogavimą;

– Plaukų tonavimo techniką;

– Dažymo schemų parinkimą ir pritaikymą individualiai bei kt.

Daugiau informacijos apie individualius kirpėjų mokymus ir B. Ivanausko darbus www.balayagebyben.lt.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA