P. Gražulis Seime užsipuolė LGBT atstovus: jūs esate išsigimę – Kas vyksta Kaune

P. Gražulis Seime užsipuolė LGBT atstovus: jūs esate išsigimę

DELFI, BNS inf. 2022/05/26 16:39

Seimas ketvirtadienį po pateikimo ėmėsi dviejų alternatyviai teikiamų projektų, kuriais siekiama reguliuoti kartu gyvenančių nesusituokusių asmenų santykius. Seimo Regionų frakcijos atstovas Petras Gražulis po balsavimo rezultatų apsižodžiavo su į Seimą balsavimo atvykusiais stebėti LGBT bendruomenės atstovais – šią akistatą įamžino „Delfi“ žurnalistai.

„Ir su avimis, ir lavonais, su vaikais, su vyrais. Paskaitykit Šventąjį Raštą, čia iškrypimas“, – taip P. Gražulis kreipėsi į vieną LGBT bendruomenės atstovą. Pastarasis atsakė, kad Seimo narys nusikalba.

„Iš kur tu atsiradai“, – vėl į LGBT bendruomenės atstovą kreipėsi P. Gražulis. Vaikinas į klausimą atsakė klausimu – „o iš kur jūs atsiradote?“.

„Mes visada buvom. Jūs tik dabar pamatėte, kad yra jų“, – tikino vaikinas, atvykęs stebėti Seimo balsavimo.

„Jūs esate išsigimęs. Vyras sukūrė vyrą ir moterį, – karščiavosi P. Gražulis. – Jūs ten lovoje darykite, ką jūs darote, bet neikit ant stogų ir nešaukite.“

Politikui LGBT bendruomenės atstovas atsakė, jog turi tokią pačią laisvę gyventi šioje šalyje lygiai taip „kaip gyvenate jūs“. „Jūs nesate už mus aukščiau“, – tikino jis.

„Tai narkomanai irgi paprašys, alkoholikai. Narkomanija, alkoholizmas yra blogis, pederastija yra blogis, homoseksualizmas yra blogis“, – toliau aiškino parlamentaras.

„Dauguma iš mūsų turi jaustis nesaugiai“

Vėliau vaikinas, Seimo koridoriuje bendravęs su P. Gražuliu, žiniasklaidai teigė, jog kalbėti apie šį konfliktą sunku.

„Mane stebina, kad Seime vis dar turime tokių nežmoniškų, Lietuvos piliečių negerbiančių žmonių. Nes pradėkime nuo to, kad mes visi esame valstybė, visi esame Lietuvos piliečiai. Man labai keista, kad mes vis dar nesame priskiriami prie jų, dauguma iš mūsų turi emigruoti, dauguma iš mūsų turi jaustis nesaugiai, gėdytis savęs.

Aš ir pats pažįstu labai daug homoseksualių žmonių, kurie nepilnai atsiskleidę. Nes jie gėdijasi, bijo. Bijo prisipažinti savo tėvams, visuomenės reakcijos bijo. O jų yra labai daug“, – kalbėjo jis.

Vaikinas „Delfi“ teigė, jog jam tiesiog trūksta žodžių: „Juk tai elementarūs dalykai, atrodo – žmogaus teisės. Bet iš jų daro politiką visišką.“

Primename, kad Seimas ketvirtadienį po pateikimo ėmėsi dviejų alternatyviai teikiamų projektų, kuriais siekiama reguliuoti kartu gyvenančių nesusituokusių asmenų santykius.

Kaip skelbė naujienų agentūra BNS, už Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kurį kaip kompromisinį pateikė partnerystės įteisinimą remiantys valdančiųjų frakcijų atstovai, balsavo 70 Seimo narių, 49 buvo prieš ir šeši parlamentarai susilaikė.

Civilinio kodekso pataisas dėl artimo ryšio įteisinimo pateikė grupė prieš partnerystę pasisakančių parlamentarų – už jį balsavo 70 Seimo narių, prieš buvo 23 ir susilaikė 30 parlamentarų.

Abu projektai toliau kartu bus svarstomi Seimo komitetuose, o į plenarinių posėdžių salę turėtų grįžti birželio 21 dieną.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA