Vilijampolės gatvę praminė juodąja skyle: po susidūrimo automobilis liko kyboti tvoroje – Kas vyksta Kaune

Vilijampolės gatvę praminė juodąja skyle: po susidūrimo automobilis liko kyboti tvoroje

Skaitytojo nuotr.

Trečiadienio rytą Vilijampolėje susidūrė du automobiliai, vienas jų pakibo gyvenamojo namo tvoroje. Vietos gyventojų teigimu, lygiareikšmėje Švyturio, Aldonos ir Kastyčio gatvių sankryžoje avarijos dažnas reiškinys – vilijampoliečiai prašo susirūpinti eismo dalyvių saugumu.

„Gal pagaliau atsakingi Kauno miesto gatvių bei eismo reguliuotojai apribos greitį šioje juodojoje skylėje Vilijampolėje, ar bent uždės ženklą, kad čia lygiareikšmė sankryža. Bendruomenė labai prašo viešinti šį skaudulį Vilijampolėje“, – komentaru prie eismo įvykio nuotraukų dalijosi kaunietis.

Vyro teigimu, „Volkswagen Passat“ ir „BMWavarija Švyturio gatvėje įvyko trečiadienį apie 8 val. ryto, o panašūs vaizdai vilijampoliečius pasitinka kone kiekvieną savaitę.

„Čia jau kas savaitę, turbūt, trankosi. Lygiareikšmė sankryža, o ženklo net nėra. Laksto Švyturio gatve visi link Panerių gatvės kaip išprotėję, su vaikais link vaikų darželio“, – apmaudą liejo vyras.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinti pareigūnė, apie 8.18 val. į eismo įvykio vietą išvyko policijos ekipažas.

Duomenų apie nukentėjusius asmenis nėra, pareigūnai patikrins vairuotojų blaivumą.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad lygiareikšmių kelių sankryžose nėra šviesoforų, pirmumo ženklų bei kitų pirmumą nurodančių žymėjimų, todėl jose reikia vadovautis vadinamąja dešinės rankos taisykle – praleisti tas transporto priemonės, kurios yra jums iš dešinės.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA