Kauniečiai strigo ant „Akropolio“ laiptų, bet masiniu atidarymo vakaru nenusivylė – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai strigo ant „Akropolio“ laiptų, bet masiniu atidarymo vakaru nenusivylė specialus vaizdo reportažas

https://videopress.com/v/GHdWeY1p

Šeštadienį po didžiojo „Sukilimo“ renginio prie „Žalgirio“ arenos šimtai kauniečių pasipylė į miestą ieškoti mitinio Kauno Žvėries paliktos žinutės. Kaip ir galima tikėtis, masiniame susibūrime buvo šiokių tokių įtampų ir nepasitenkinimo momentų, bet po miesto centrą išsisklaidę šventės dalyviai jau tryško teigiamomis emocijomis – kas Žvėries užuominų ieškojo, kas vakarėlyje šoko.

Nors prie Nemuno salos atvykusieji gyvai stebėti „Sukilimo“ turėjo jiems paskirtus sektorius, ne vienas įsigeidė palypėti į „Akropolio“ automobilio stovėjimo aikštelę ir pamatyti viską iš aukščiau.

Laiptus prižiūrėjęs apsaugos darbuotojas „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad prasprūsti mėgina daugelis, bet nepavyko nė vienam. Gi kiti kauniečiai visai puikiai jautėsi atsirėmę į turėklus, žvelgdami į scena virtusią areną pro tarpus.

Rodosi, bet kokį nepasitenkinimą, kuris blausiai žaižaravo prieš prasidedant šou, užgesino pirmieji Antanos Jasenkos operos akordai ir netrukus nuskambėję galingi Joanos Gedmintaitės bei Merūno Vitulskio balsai.

KEKS 2022 atidarymas

Tuoj pat po renginio kauniečiai negailėjo gerų žodžių pirmajai šiuolaikinio Kauno mito trilogijos daliai: „Labai patiko… Gal tikėjomės paprastesnio pristatymo, bet mano akim žiūrint pasirodėm šiuolaikinė, technologijų ir inovacijų ir aišku kultūros sostinė, nes ir meninė vertė ir pateikimas buvo tikrai faini.“

Kiti džiaugėsi, kad po beveik dvejų metų pertraukos Kaunas laisvinasi iš pandeminių varžtų ir žmonės turėjo galimybę sudalyvauti tokio dydžio kultūros renginyje.

O tie, kuriems koncentruotas audiovizualinis vyksmas prie „Žalgirio“ arenos nepaliko tokio įspūdžio, nepasigailėjo išėję paklajoti po miestą. Čia kiekviename žingsnyje laukė šviesos diodų ir lazerių instaliacijos, ypatingai apšviesti Kauno architektūros perlai, muzikiniai pasirodymai, performansai ir parodos.

„Labai smagus, labai patinka, daug įspūdžių, netikėtumų. Nežinau, atidarymas tiek nenustebino, labiausiai nenustebino ledo skulptūros, kur buvo flashmobas, nustebino garso kokybė ir muzikos pasirinkimai“, – kalbėjo link Vienybės aikštės, kur koncertavo Jurga Šeduikytė, traukusi kaunietė.

KEKS 2022 renginiai miesto centre

Žaidimų mėgėjai iš šaradų ekspertai mynė takus po Kauno centrą ieškodami mitinio Žvėries paliktų ženklų, kurie susidėjo į žinutę. Daugiau apie pėdsakus, kurie miestiečių lauks dar kelis mėnesius, skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA