Prie Kauno eglutės vėl skubėjo ugniagesiai | Kas vyksta Kaune

Prie Kauno eglutės vėl skubėjo ugniagesiai incidentas didelės žalos nepadarė

G. Kaspučio nuotr.

Išaušus Kalėdų rytui Kauno Rotušės aikštėje besirinkę kauniečiai turėjo pajusti nemalonų déjà vu jausmą, kada prie pagrindinės miesto eglės suvažiavo specialiosios tarnybos. Laimei, rimtas pavojus šį kartą eglutei negrėsė.

„Šiandien vėl Kauno eglutė svilo“, – rašė portalui „Kas vyksta Kaune” nuotraukas atsiuntęs skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budintis ugniagesys, apie 11 val. buvo gautas pranešimas, kad maždaug 10 metrų nuo pagrindinės Kauno eglės kibirkščiuoja laidai. Atvykus ugniagesiams ir atlikus apžiūrą buvo nuspręsta vietą aptverti, iškviesti el. tinklų specialistai. Gedimas buvo greitai likviduotas, apie konkrečią žalą atstovas informacijos neturėjo.

Nesėkmingi Kauno eglutės metai

Primename, kad eglutė užsiliepsnojo gruodžio 4 d., apie 2 val. nakties. Ugniagesių duomenimis, suniokota 15 kv. m pagrindinės miesto puošmenos, o Jolanta Šmidtienė savaitgalį sakė, kad apgadinta maždaug trečdalis smilgomis ir drugeliais puoštos eglutės.

Užsidegė Kauno kalėdinė eglė

Praėjus keliolikai minučių po padegimo, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai A. Juozapavičiaus prospekte sulaikė 39-erių vyrą, kuris eglę apipylė degiu skysčiu, padegė ir pabėgo automobiliu.

Pirmadienį po lemtingo savaitgalio prokuratūros atstovė Rasa Stundžienė informavo, kad vyrui nepaskirta kardomoji priemonė, jis yra gydymo įstaigoje, kur medikai vertina asmens būklę. Įtariamojo sveikatos problemų R. Stundžienė detaliau nekomentavo.

Remontuojama Kauno Kalėdų eglė

Kalėdų eglutės ir Rotušės aikštės papuošimui Kaunas šiemet skyrė 160 tūkst. eurų, nelemtasis gaisras ją pabrangino iki 186 tūkst. eurų. Daugiau apie Kauno ir kitų miestų šventines išlaidas skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA