Kauno eglutės įžiebimo šventę vainikavo SEL – Kas vyksta Kaune

Kauno eglutės įžiebimo šventę vainikavo SEL

Šventinis koncertas Rotušės aikštėje
R. Tenio nuotr.

Šeštadienį Kaune susirinko būrys muzikos žvaigždžių, nors gyvai jų pasirodymus galėjo stebėti rinktinė publika, šventinė nuotaika pasklido visame Kaune.

Eglės įžiebimo šventėje netruko staigmenų, čia pasirodė ir Kalėdų senelis ir žinomi šalies atlikėjai. Kauniečiams savo dainas dovanojo Biplan, Iglė, Saulius Prūsaitis, Ieva Zasimauskaitė, Linas Adomaitis, Rafailas Karpis ir Miglė, pasirodė ir Egidijus Dragūnas. Visame renginyje grojo Leonas Somovas.

Šiais metais į užtvertą Rotušės aikštės erdvę ir šventinį koncertą patekti galėjo tik specialiai pakviesti vaikai ir juos lydintys asmenys.

„Gruodžio 3 dieną visas pasaulis mini Tarptautinę neįgalių žmonių dieną, todėl daugiau nei simboliška jos išvakarėse sukurti mažą šventę jautriausiems mūsų visuomenės nariams. Priešpandeminiu laikotarpiu jų šansai gyvai ir kokybiškai pamatyti renginį buvo veikiau teoriniai, tad šįkart jaučiame pareigą suteikti tokią galimybę išskirtinai šiems Kauno vaikams“, – seniau teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė.

Skaičiuojama, kad į saugomą renginio erdvę susirinko per šimtą vaikų su lydinčiais pedagogais, tėvais bei globėjais.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad visą įžiebimo dieną senamiestyje buvo ribojamas eismas. Įvažiavimai užtverti, čia negalėjo patekti automobiliai, ribotas ir pėsčiųjų patekimą į aikštę. Netruko ir konfliktų, senamiestyje gyvenantys kauniečiai negalėjo patekti į savo namus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA