Praneša kauniečiai: sustojo eismas A1 kelyje – Kas vyksta Kaune

Praneša kauniečiai: sustojo eismas A1 kelyje

Sekmadienio vakarą A1 kelyje, Islandijos plente, „Megos” link sustojo eismas. Pranešama, kad atsikabino vilkiko gabenama priekaba.

„Ant tilto link „Megos” ypatingi vilkiko vairuotojo sugebėjimai užsikabinto už tilto konstrukcijų ir nuplėšė nuo sunkvežimio priekabą. Arba atsikabino ir priekaba savais keliais. Aplinkybės neaiškios, sekmadienio vakaras daug kam smagus kamštyje”, – informuoja „Kas vyksta Kaune” skaitytojas.

Jo teigimu, spūstis dar gali didėti. „Bet manau sparčiai didės, nes kol iš ten patrauks sunkvežimį tikrai užtruks, o ir waze rodo dar avariją papildomą pačiame kamštyje”, – eismo situaciją komentavo jis.

Eismo įvykis A1 kelyje / Skaitytojo nuotr.

Visgi Kauno policija eismo įvykio A1 kelyje kol kas nėra registravusi. „Kas vysta Kaune” grupėje apie 16.30 val. teigiama, kad eismas sustojo nuo Muravos sankryžos „Megos” link.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA