Avaringiausia Šilainių sankryža sulauks permainų: darbų metu iš dalies ribos eismą – Kas vyksta Kaune

Avaringiausia Šilainių sankryža sulauks permainų: darbų metu iš dalies ribos eismą

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Bene avaringiausia Šilainių mikrorajono sankryža atsinaujina, čia jau pluša kelininkai, o vairuotojų lauks ne tik atsinaujinę šviesoforai, bet ir papildomos eismo juostos. Džiūgauti gali ir pėstieji – numatytas ir naujų pėsčiųjų takų įrengimas.

„Baltų pr. ir Rasytės g. sankryžoje atsirado kelio ženklai ir technika. Pagal pirminius požymius atrodo, kad platins kelią? Nėra duomenų niekur apie tai. Greitis ribojimas iki 30“, – informacija dalijasi kaunietis.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo „Kauno tiltų“ Komunikacijos specialistė Giedrė Samulionytė-Lekavičienė, Baltų prospekto, Rasytės ir J. Grušo gatvių sankryžoje bus atliekami eismo saugą gerinantys darbai.

„Bus atliekamas sankryžos eismo saugą gerinančių įrenginių atnaujinimas – planuojamas šviesoforų atnaujinimas, numatytas naujų pėsčiųjų takų įrengimas ir esamų atnaujinimas, gatvėje įrengsime iškiliąją perėją, taip pat važiuojamąją dalį praplėsime papildomomis eismo juostomis“, – komentavo ji.

Anot G. Samulionytės-Lekavičienės, darbai Baltų pr., Rasytės ir J. Grušo gatvių sankryžoje vyks iki gruodžio mėnesio.

Vykstant atsinaujinimo darbams, tam tikrais etapais laikinai bus iš dalies ribojamas eismas, t.y. po vieną uždaromos eismo juostos.

Kelio darbai Baltų prospekte / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Praminė nauja spūsčių vieta

Padidėjusiomis spūstimis Šilainių papėdėje kauniečiai jau skundėsi trečiadienį, rugsėjo 15-ąją. Įprastą darbo dieną čia eismą stabdė važiuojamojoje dalyje supiltos žemės, pralaidumą taip pat mažino gatvės bortus skiriamojoje juostoje ardantys darbininkai.

„Iš miesto centro išvažiuoji, pavažiuoji kilometrą ar du ir pakliūvi į naują kamštį. Panašu, kad bus nauja spūsčių vieta“, – apmaudo trečiadienį neslėpė „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja.

Primename, kad nuo rugsėjo daugiausia kritikos strėlių iš ratuotų ir batuotų kauniečių skrieja dėl riboto pralaidumo Kauno pilies žiedonebaigto Šv. Gertrūdos ir P. Kalpoko gatvių remonto.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA