Su rugsėju į Šv. Gertrūdos gatvę atėjo chaosas – Kas vyksta Kaune

Su rugsėju į Šv. Gertrūdos gatvę atėjo chaosas

Nors rugsėjo 1 d. paleistas eismas Kauno pilies žiedine sankryža, kelininkai darbus užbaigti spėjo ne visur – Šv. Gertrūdos gatvėje važiuojamoji dalis ir šaligatviai vis dar išrausti. Nepaisant įspėjamųjų ženklų, pėstieji šuoliuoja tiesiausiu keliu per statybvietę.

Ženklai „praėjimo nėra“ pasitinka šaligatviu ateinant tiek nuo Šauklių, tiek nuo E. Ožeškienės gatvės. Tiesa, palaikiai pranešimai įmautėse mažai ką jaudina, kauniečiai straksi tarp statybinės technikos kaip gazelės.

Kas vyksta Kaune“ vaizdo įraše matyti, kaip pėstieji nardo tarp automobilių Šv. Gertrūdos ir Gimnazijos gatvių sankryžoje bei žygiuoja tiesiog važiuojamąja dalimi link Laisvės alėjos.

Kelininkams po vikšras painiojasi ir jauni, ir seni, savo kojomis jau lakiojantys vaikai ir dar tik stumiami vežimėliuose. Kauniečių improvizuotas kliūčių ruožas, rodosi, nė kiek negąsdina.

Atidarytas Kauno pilies žiedas

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad rugsėjo 1 d. paleistas eismas Kauno pilies žiedine sankryža, nors dėl Šv. Gertrūdos gatvėje tebevykdomų remonto darbų transporto pralaidumas čia vis dar sumažėjęs.

Rekonstrukcijos baigti nespėjantys rangovai dėl vėlavimo kaltino archeologus, o šie tikino, kad darbai galėjo vykti sklandžiau, jei būtų buvę suderinti nuo pradžių. Šauklių ir Šv. Gertrūdos gatvėse šiuo metu iškastos tranšėjos, tebekeičiami „Kauno vandenims“ priklausantys vamzdynai.

Kol šie darbai nebaigti, asfalto dangos kloti negalima.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA