Mieste atidarė magistralę: „BMW“ vairuotojas greitį viršijo daugiau nei dvigubai – Kas vyksta Kaune

Mieste atidarė magistralę: „BMW“ vairuotojas greitį viršijo daugiau nei dvigubai

Lakstūnas / Kauno apskr. VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, rugpjūčio 2–8 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 540 greičio viršijimo atvejų.

Vakar, vėlyvą sekmadienio vakarą, apie 22.20 val., Kaune, T. Masiulio g., užfiksuotas gerokai greitį viršijęs „BMW“ automobilis, kuris miesto gatvėmis, kur leidžiamas 50 km/val greitis, važiavo 122 km/val greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu, rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai.

Tą pačią dieną, rugpjūčio 8-ąją, apie 11.40 val. Jonavos r., Upninkų kaime patruliuojantys pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „VW Passat“, kurį, kaip paaiškėjo, vairavo neblaivus 1990 metais gimęs vyras.

Vairuotojas prisipažino vartojęs alkoholio ir iš vakaro, ir ryte – jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,74 prom. Policijos pareigūnai taip pat nustatė, kad vyrui įsiteisėjęs teismo nuosprendis uždrausti naudotis teise vairuoti transporto priemones 5 metus – už vairavimą neturint teisės to daryti vyrui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Taip pat nustatyta, kad automobiliui neatlikta privalomoji techninė apžiūra, transporto priemonė neapdrausta ir privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Dar vienas neblaivus vairuotojas Jonavos rajone, šįkart dviračio, buvo išaiškintas tą pačią sekmadienio popietę, kiek anksčiau – apie 11.30 val.

Blaivumo patikra / Kauno apskr. VPK nuotr.

Žeimių miestelyje neblaivus dviratį vairavo Jonavos rajono 1969 metais gimęs gyventojas. Dviratininkui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,06 prom. ir surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Savaitgalį, rugpjūčio 7–8 d., Kaune ir Jonavos rajone buvo vykdyta policinė priemonė, skirta neblaiviems vairuotojams ir įvairiems KET pažeidimams išaiškinti. Patikrinus apie 1,5 tūkst. transporto priemonių, išaiškinta 11 neblaivių automobilių vairuotojų ir 2 dviratininkai.

Taip pat nustatyti ir 5 beteisiai vairuotojai, tarp jų du asmenys, vairavę transporto priemones, kai teisė vairuoti buvo atimta. Fiksuota ir keletas pėsčiųjų bei dviratininkų padarytų KET pažeidimų.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 15 neblaivių vairuotojų ir 7 dviratininkus. Taip pat nustatyta ir 18 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 6 eismo dalyviai (pernai iki rugpjūčio mėnesio pabaigos – 16), dar 396 sužeisti (pernai – 408). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA