Keisti ženklai danguje: kauniečiai įamžino skrendančius šviesulius – Kas vyksta Kaune

Keisti ženklai danguje: kauniečiai įamžino skrendančius šviesulius

https://videopress.com/v/etPyMVff

Antradienio vakarą „Kas vyksta Kaune” redakcija sulaukė skaitytojų klausimų, kas buvo matyti padangėje virš Kauno. Miestiečių užfiksuoti šviesuliai danguje – tai akrobatinių skrydžių grupės ANBO treniruotė.

Antradienį apie 22 val. danguje virš Aleksoto buvo galima matyti įvairia trajektorija skriejančius žiburius. Kauniečiai suskubo spėlioti, kas vyksta. „Ar Kaune aš viena matau keistus reiškinius, ar tai meteorų lietus?” – teiravosi skaitytoja Alina.

Kaip socialiniame tinkle „Facebook” skelbė Kauno Aeroklubas, tai pirmoji akrobatinės skrydžių grupės treniruotė su fejerverkais.

„Rugpjūčio 3 d., vakare, apie 21.45 val., S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome, akrobatinė grupė ANBO planuoja savo pirmąją treniruotę su fejerverkais. Kviečiame Kauno aeroklubo ir grupės bičiulius atvykti pasižiūrėti, kaip mums seksis”, – buvo rašoma pranešime.

Kauniečiai akrobatinius skrydžius fiksavo ne tik Aleksote, fejerverkai buvo matomi ir kitoje Nemuno pusėje, senamiestyje.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA