Vairuotojus nuo baudų Kauno rajone gelbėjo išradingai - Kas vyksta Kaune

Vairuotojus nuo baudų Kauno rajone gelbėjo išradingai

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Šeštadienį Kauno apskrityje pareigūnai intensyviai tramdo greičio mėgėjus mobiliaisiais radarais, tuo metu išradingi „trikojų“ rezistentai daro ką įmanydami, kad vairuotojai baudų išvengtų. Ramučiuose pastatytas savadarbis įspėjimas, kuris išvengti brangios fotosesijos padėjo ne vienam.

Kas vyksta Kaune“ grupėje apie 15 val. paviešinta padėka pastačiusiems užrašą „trikojis“, o apie 16.30 val. įkeltas ir pats ženklas, pagamintas tiesiog iš kartotinės dėžės bei pastatytas S. Žukausko gatvėje ties „Hoptransa“.

„Na ir teisingai, iš pradžių šnekėjo, statysim „trikojus“ avaringuose ruožuose. Viskas tvarkoje, bet pradėjo statyt juos ten, kur saugus greitis prasilenkia su ženklu“, – piktinosi komentatoriai.

Vairuotojai „trikojus“ šeštadienį taip pat pastebėjo magistralėje Kaunas-Vilnius ties Grabučiškėmis, 188 kelyje netoli Kapitoniškių, Karaliaus Mindaugo prospekte, nežymėtas policijos „Volkswagen Passat“ patruliavo kelyje Kaunas-Prienai.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad tai jau ne pirmas kartas, kai kauniečiai įspėja apie mobilius greičio matuoklius. „Trikojams“ karas su ryškiais tentais buvo skelbtas praėjusių metų pradžioje, o 2020-ųjų gegužę A. Juozapavičiaus prospekte nuo baudų vairuotojus gelbėjo grupelė jaunuolių.

„Trikojus“ Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo 2019-ųjų rudenį. Šie įrenginiai fiksuoja visų artėjančių ir tolstančių transporto priemonių greitį, „sugauna“ pažeidėjus šešiose skirtingose juostose 300 m atstumu.

Radarai geba registruoti greitį nuo 10 iki 320 km/val. – pažeidimus fiksuoja dvi skaitmeninės kameros, o sistema pasirenka, kuri kamera geriausiai atkuria vaizdą ir ją naudoja pažeidimui užfiksuoti. Tada nuotrauka ir kiti duomenys automatiškai siunčiami Administracinių nusižengimų registrui.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA