Galingo Joninių lietaus neatlaikė futbolo maniežas – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Galingo Joninių lietaus neatlaikė futbolo maniežas

https://videopress.com/v/OK1hdzmb

Trečiadienio vakarą atgaiva tapęs lietus pridarė ir nemažai žalos. Kol šventiškai nusiteikusius audra vijo iš miesto centre vykusių renginių, stiprus vėjas ir lietus ant žemės nugulti privertė ir Vilijampolėje esantį pripučiamą futbolo maniežą.

Apie subliuškusį futbolo maniežą socialiniame tinkle „Facebook” vėlų trečiadienio vakarą pranešė Vyriausybės atstovas Kauno ir Marijampolės apskrityse Andrius Cechanavičius.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad 110 m ilgio, 80 m pločio ir net 25 m aukščio kupolas Vilijampolėje, Jovarų gatvėje, iškilo 2019-aisiais. Milžiniška konstrukcija – vienintelė tokia Lietuvoje.

Kupolas sudarytas iš 9 atskirų dalių, kurios sujungtos varžtų sistemomis. Viena dalis sveria 2-3 tonas. Neįprastą slėginį kupolą sudaro du vinilinio audinio sluoksniai, tarp kurių kompresoriais tiekiamas suspaustas oras palaiko stogo formą.

Kauną užklupusi audra

Futbolo maniežas miestui atsiėjo 1,8 mln. eurų. Įgyvendinant projektą įrengtas drenažas, vandentiekis, išasfaltuota ir apšviesta į kompleksą vedanti gatvė, įrengti pėsčiųjų takai, automobilių stovėjimo aikštelė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA